Nevyšetřeno

(TV seriál)
  • USA Unsolved (více)
Životopisný / Krimi
USA, 2018, 7 h 43 min (Minutáž: 44–56 min)

Tvůrci:

Kyle Long

Předloha:

Greg Kading (kniha)

Josh Duhamel, Bokeem Woodbine, Wavyy Jonez, Marcc Rose, Jimmi Simpson, Rhys Coiro, Amirah Vann, Brent Sexton, Jamie McShane, Dominic L. Santana, (více)

Epizody(10)

Dramatizovaná verze vyšetřování vražd rapových ikon Tupaca Shakura a Biggieho Smallse inspirovaná skutečnými událostmi. (Netflix)

PatrikP4

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vyšetřování se posouvá, ale vlastně úplně zbytečně, protože se to nikdy nevyřešilo a pravděpodobně se nikdy nedozvíme pravdu... I když po tolika letech konečně vidíme i tu policejní práci, přiblíží nám to Tupaca a Biggiho... Prostě jeden z těch top serálů... Ten kdo tenhle hudební styl ani trochu nechápe a ani nechce pohopit, nemuže prostě objektivně hodnotit seriál... ()

RMN88

Já jako silný poslouchač old school rapu a Hlavně Makaveliho a Franka Whita sem si tenhle seriál musel pustit. Každou epizodou jsme k vyřešení blíž a blíž. I když vlastně se tento případ stále nevyřešil, tak velmi zajímavé jak jsme blízko k vyřešení. (Vzpomíná si někdo když jsem psal že ''Musím uznat, že D. Shipp Jr. tu vypadá na 95% jako 2Pac.'' Tak hned měním názor Marcc Rose je Tupac Amaru Shakur.) ()

zdenzo

Skvěle natočený smutný příběh dvou velkých umèlců, kteří by zcela jistě i dnes formovali své hudební odvětví. Nejen pro fanoušky Gangsta hip hopu. Jak šíleně se může zamotat jeden případ do desítek dalších. Uvidíme co prozradí Suge v připravovaném prohlášení (leden 2020). ()

lardko

Už se asi nedozvíme pravdu a můžeme se jen dohadovat kdo zabil Paca a Biggieho.. ale i tak skvěle natočené. ***** ()

Tobias18

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V závěru až geniální, jinak skvěle nadprůměrný seriál o tragédii dvou legend, které svůj potenciál nikdy nemohly využít naplno. Plný počet to sice není, ale kdo má k Biggiemu a Pacovi alespoň nějaký vztah, by tohle měl vidět. 80%. ()