Nevyšetřeno (TV seriál)

Unsolved

Unsolved: The Murders of Tupac and the Notorious B.I.G.

Životopisný / Krimi

USA, 2018, 7 h 43 min (Minutáž: 44–56 min)

Tvůrci:

Kyle Long

Předloha:

Greg Kading (kniha)

Josh Duhamel, Bokeem Woodbine, Wavyy Jonez, Marcc Rose, Jimmi Simpson, Rhys Coiro, Amirah Vann, Brent Sexton, Jamie McShane, Dominic L. Santana, Laurie Fortier, Michael Harney, Luke James, Scott Michael Campbell, Lahmard J. Tate, Aisha Hinds, Wendell Pierce, Maestro Harrell, Spencer Garrett, Camille Chen, Patrick St. Esprit, Page Kennedy, Aleksa Palladino, Brian Guest, Ford Austin, LeToya Luckett-Walker, P.J. Marshall, Rick Otto, Aaron V. Williamson, Michael Beach, Omar Gooding, Brie Carter, Greg Kading, Pooch Hall, Dorian Missick, Ian Reed Kesler, James Bland, Davetta Sherwood, Donald Faison, Malik Barnhardt, Erin Coker, Antwon Tanner, Jim Titus, V.J. Foster, Christian Isaiah, Eli Bildner, Abraham Clinkscales, Chris Jones, Tommie Earl Jenkins, Danny Vasquez, Michelle Hayden, Jamie Hector, Kevin Phillips, Abby Brammell, Nakia Burrise, James Darnell, David L. King, Celeste Thorson, Sola Bamis, Lobo Sebastian, Brett Edwards, Gabriela Fresquez, Kareem J. Grimes, Jawed El Berni, Dominic Hoffman, Skylan Brooks, Amin Joseph, Yvette Nicole Brown, Bresha Webb, Idara Victor, J. Anthony Pena, Jeff Davis, Chris Bauer, Michael Trotter, Pat Asanti

Skvěle natočený smutný příběh dvou velkých umèlců, kteří by zcela jistě i dnes formovali své hudební odvětví. Nejen pro fanoušky Gangsta hip hopu. Jak šíleně se může zamotat jeden případ do desítek dalších. Uvidíme co prozradí Suge v připravovaném prohlášení (leden 2020).(10.1.2020)

Vyšetřování se posouvá, ale vlastně úplně zbytečně, protože se to nikdy nevyřešilo a pravděpodobně se nikdy nedozvíme pravdu... I když po tolika letech konečně vidíme i tu policejní práci, přiblíží nám to Tupaca a Biggiho... Prostě jeden z těch top serálů... Ten kdo tenhle hudební styl ani trochu nechápe a ani nechce pohopit, nemuže prostě objektivně hodnotit seriál...(16.8.2019)

Já jako silný poslouchač old school rapu a Hlavně Makaveliho a Franka Whita sem si tenhle seriál musel pustit. Každou epizodou jsme k vyřešení blíž a blíž. I když vlastně se tento případ stále nevyřešil, tak velmi zajímavé jak jsme blízko k vyřešení. (Vzpomíná si někdo když jsem psal že ''Musím uznat, že D. Shipp Jr. tu vypadá na 95% jako 2Pac.'' Tak hned měním názor Marcc Rose je Tupac Amaru Shakur.)(1.1.2019)