Sugarwood (S01E01) (epizoda)

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2017, 58 min

Buď to půjde totálně ke dnu nebo z toho bude parádní podívaná.Jason Bateman v tomhle filmu,je pro mě silné zjevení,ale já mu vážně fandím,ono těch komediálních vložek už bylo dost.(25.8.2017)

"A nech sú tí sťahováci lacní." Hm, páčilo. Dosť ťažká tonáž. Laura Linney patrí k herečkám, z ktorých mám zimomriavky (myslené v zlom) a Jason Bateman... no, Jason Bateman je fajn, ale ak by sa rozhodol odletieť na misiu na Mars a už nikdy by sa nevrátil, nijako extra mimoriadne by mi nechýbal. Viacero scén dobre napínavých (rozhovor s podriadenými) a šokujúcich (pád). A pozdával sa mi i finálny príjazd do Ozarku - čo je mimochodom reálne existujúca, brutálne veľká a šialene zalesnená oblasť USA, ako stvorená na nepekné veci. Ktoré, zdá sa, sa budú v ďalších dieloch bez debaty diať. Krv obetí pohltia nekonečné lesy. Bateman to zvládol nielen ako herec, ale i ako producent (!) a režisér (!!).(28.2.2018)