Marty najde způsob, jak dostat Ruth pod kontrolu. Wendy si pro sebe najde práci. Marty při hledání podniku, do kterého by investoval, shání informace o strip baru. (Netflix)

tron

Režiné opraty síce po nenápadne talentovanom Batemanovi preberá nenáročný Daniel Sackheim (polozabudnuté psychobéčko Sklenený dom s Leelee Sobieski/2001), našťastie na výslednej epizóde to vôbec nie je poznať a vyzerá (v dobrom) úplne rovnako, ako prvé dva (Batemanove) diely: hutná atmosféra, hutná výprava, hutná hudba a silné, kvalitne prepracované postavy. Lauru Linney nemusím, mám z nej zimomriavky a bojím sa jej ako ženy, ale toto si užíva a je v tom fakt dobrá. Ale to sú všetci herci, z nich každý dostal k dispozícii parádnu postavu, ktorá skôr alebo neskôr určite nejako drsne zasiahne do deja. Troška mám obavy z toho, že nás čaká ešte sedem dielov. To je pomerne dosť, ak uvážime, že dej je relatívne riedky. Lenže ono je to tak dobre zrežírované, že vám to ani príliš nevadí a ste zvedavý, aký koniec pre Byrdeovcov tvorcovia majú nachystaný. ()

Arsenal83

Bez buzerantských hnusáren by to proste nešlo. Vymdrdaný netflix snáď riadia najväčši lízači análov na zemeguli. Dobre rozvíjajúci sa príbeh zabijú fajčením vtáka, kde normálnemu človeku sa urobí nevoľno. ()

Trevor

Prirodzenie LGBT scéna, Marthy má potrebu nechať sa preblafnúť od chlapa, prirodzene gender femme fatale - Marthyho dcera knokautuje chlapca, Ruth zavrie dvoch svojich strýkov do klietky ku kradnutym rysom, z pohľadu konštrukcie klietky ktorá nemá drevenú podlahu by ju 2 dospelí muži vzhľadom na jej rozmery a iba zopár drevenych dosák bez problémov zdvihly a vyliezli von, ale tento korektný bullshit skrátka musí byť všade. A aj preto percentá klesli nielen z dôvodu toho že sa okrem ponuky isť na ochranu svedkov za 60 minút nestalo nič. ()

drkaldj

Konečně se mu taky začíná alespoň trošičku dařit. Marty je snad jediná postava na kterou nejsem alergický, většina ostatních mě tam vyloženě štvou a doufám že dostanou co si zaslouží. ()