My Dripping Sleep (S01E03) (epizoda)

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2017, 59 min

Režiné opraty síce po nenápadne talentovanom Batemanovi preberá nenáročný Daniel Sackheim (polozabudnuté psychobéčko Sklenený dom s Leelee Sobieski/2001), našťastie na výslednej epizóde to vôbec nie je poznať a vyzerá (v dobrom) úplne rovnako, ako prvé dva (Batemanove) diely: hutná atmosféra, hutná výprava, hutná hudba a silné, kvalitne prepracované postavy. Lauru Linney nemusím, mám z nej zimomriavky a bojím sa jej ako ženy, ale toto si užíva a je v tom fakt dobrá. Ale to sú všetci herci, z nich každý dostal k dispozícii parádnu postavu, ktorá skôr alebo neskôr určite nejako drsne zasiahne do deja. Troška mám obavy z toho, že nás čaká ešte sedem dielov. To je pomerne dosť, ak uvážime, že dej je relatívne riedky. Lenže ono je to tak dobre zrežírované, že vám to ani príliš nevadí a ste zvedavý, aký koniec pre Byrdeovcov tvorcovia majú nachystaný.(4.3.2018)