Reklama

Reklama

Obsahy(1)

FBI nastraží druhou past. Charlotte to ujede, když mluví s Wyattem. Byrdeovi si začínají dávat pozor na Rachel, která se snaží hodit podezření na někoho jiného. (Netflix)

Recenze (4)

tron 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Koniec s FBI naznačuje, že udalosti v druhej sérii konečne naberú trochu výraznejší spád, ale je možné, že je to len planý poplach a už v nasledujúcej epizóde sa to znova spomalí. Nechápem tým šialene dlhým stopážam; predsa ak viem, že na to moje scenáre nemajú, tak to vybavím na 40 minút a nie na hodinu a čosi. Druhá séria Ozarku nemá jeden problém. Má viacero problémov a je to pekne vidno aj na tejto časti. Okrem prehnaných minutáží je to priveľa postáv (ktoré nie a nie zomrieť), priveľa hluchých dialógov, priveľa nudných a nezáživných scén a v neposlednom rade mdlých vedľajších dejových línií. ()

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Více než hodinový formát si na svá bedra bere velkou zátěž, aby dokázal stále držet tempo, pár silných okamžiků a hlavně konec formou netradičního cliffhangeru i přes všechny mouchy zasloužily epizodě maximální hodnocení. ()

Reklama

Trešlson 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhá série zatím ne a ne šlápnout na plyn. Hlavní devíza té první byla, že jsme se neustále posouvali vpřed a teď když stojíme na místě s hodinu dlouhými epizodami moc to neutíká. Pořád to není nikterak špatné, ale z toho příjemného nadprůměru jsme se prozatím ocitli ve vodách průměrných, a to je škoda, protože potenciál tady ještě pořád je. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama