Game Day (S02E05) (epizoda)

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2018, 1 h

Zatial najlepsi diel. A to v ramci oboch serii. Ze sa toho dej vela a atmosfera riadne hustne.(18.11.2018)

No konečne nejaká super časť aj v 2. sérii; už som sa pomaly začal obávať, že sa žiadnej nedočkám. Agent FBI bol ako prvú sezónu, tak polovicu druhej na ranu do nosa, ale treba povedať, že v dnešnej epizóde sa predviedol a rozohral pekne nebezpečnú hru. práve to, že sa udalosti dali do pohybu, má za následok, že napriek hodinovej stopáži je to skvelý diel, ktorý až na pár výnimiek poriadne šlape. Akurát ma dojal Ruthin otec, ktorý bol v prvej sérii prezentovaný ako zhmotnené zlo a v druhej, kedy má milión príležitostí predviesť sa v plnej paráde, je z neho debil.(18.11.2018)

"... Because, when you think you're gonna die yesterday, today is sweet". Buddy tam bude chybat coskoro, mala, napriek tomu plnohodnotná postava, no uz z princípu logiky by bolo hlúpe ho tam nechať... Scéna vyhrožovania agenta FBI Byrdeovic rodinke je jedna z najlepších z celej série, Martyho nasrany xicht a Wendyine pokojné odjebávky z toho robia maximalne intenzívny zážitok. Pre mňa najlepšie zahraná ženská postava v seriály ever. Len tak ďalej, top seriál minulého roka ostane v top 3 aj túto sezónu(2.10.2018)