Mimo letni sezonu by si to vedlo asi o poznani hur. Jason Bateman me tolik neprekvapil, protoze to neni jen ciste komedialni herec, tak jsem tatk trochu vedel, co cekat a naprosto v poradku, stejne tak jako Laura Linney. I pres stridmou stopaz 10ti dilu dej obcas odboci a zpomali, ale i tak si to udrzuje prijemne odtazitou atmosferu (pro nekoho plus, pro nekoho presne naopak). Zaver sice mozna otvira vratka pro dalsi serii, ale neprijde mi to vylozene nutne. Jedine, co to opravdu srazi je nekolk logickych, resp. scenaristickych i rezijnich lapsu. Nelogicnost chovani postav se zjevuje relaitne casto a v momente, kdyz jsem nekolikrat schopny odhadnout co se za chvilku stane, tak vysledek bude u me ztracet body (tady bohuzel rezie kulha, kdyz uz mela napravovat urcita scenaristicka klilse). Ale co uz, slusne 4 hvezdy, na jeden zatah, zvlast pres leto, idealni.(5.8.2017)

Nadšení po prvním dílu odpadlo. Temnější situace vystřídají rodinná dramata typu dcerka fňuká či manželka kterou by každý rozumný člověk nechat hodit z balkónu. Zbytečně rozsáhlá linie agenta Pettyho a jeho buranského milence. Bateman překvapil a to mile, hraje netradičně kvalitně. Je to dobré, ale má to mouchy jak mrtvá zvířata na jejich trávníku.70%(23.7.2017)

Tak toto bola jedna absolutne pecka! Vau. Jasona moze, ci uz komedy alebo vazne. To s akou pohodou a chladnou hlavou stvarnuje postavy a tato mu sadla jak rit na serbel. Jeho zena, kontrovala. Vsetko ide jak ma. Prostredie, dej. Vsetko slape. Davno som takto dobry dramaticky serial nevidel. 100%. Cakam na druhu seriu, kedze to dost otvrene skoncilo.(18.8.2017)

Jason Bateman je chladokrený hovado, který rovrátí životy všech v celku mírumilovném venkově (rozuměj na americké poměry), kam se na něj hrabe drogový kartel. Je totiž až nepřirozené a kazící dojem, jak by mohl někdo zachovat klid a chladnou hlavu při tom všem co se kolem něho děje, Jinak je námět suprový a děj samotný taky není k zahození, jen je to misty moc utahané a čekal jsem s praním peněz větší kouzla, ale v výsledku tam toho moc ukázáno není. Zakončení první série bylo správně syrové a některé zvraty fakt nečekané. Jsem zvědav, zda se podaří navázat s dalšími díly. Zatím tedy 4*(18.9.2017)

Ozark je nový seriál od Netflixu. Je třeba psát víc k vysvětlení, proč mě zaujal a stál za vyzkoušení? Už samotný trailer mě zaujal svou temnou stránkou a hlavně zajímavou rolí pro Jasona Batemana. Toho mám prostě zafixovaného pouze jako komediálního herce a navíc ho úplně nemusím. Líbil se mi pouze v jedné věci, v klipu Mumford & Sons - Hopeless Wanderer. A byl jsem vážně zvědavej, jak mu sedne role finančního poradce, kterej se dostane do pěkně nebezpečnýho průšvihu. A série doručila přesně to, co trailer sliboval. Pořádně temnou atmosféru, která je naplněná napětím. Nejvíc mě zaujala nekompromisnost, kterou seriál používá. A tím nemyslím jednání drogového kartelu, ale třeba i způsob jakým mluví se svou ženou, když si těsně zachrání život. Jason Bateman mě příjemně překvapil a škatulku, kterou jsem pro něj měl, nechává úspěšně za sebou. Celej ten byznys s praním peněz a stahující se smyčkou je zajímavej a má něco do sebe. A i když se tam najde prostor i pro slabší zápletky (děti). I tak rozhodně chci vidět, co se bude dít dál.(30.7.2017)