Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.i.k.e
  ****

  Ozark je jedním z těch seriálů,kde se 80% času spíš mluví než aby se něco dělo,ale pak přijde věc kterou divák nečeká a jen kouká.Skoro celou dobu jsem se přikláněl k 3 hvězdičkovému hodnocení,ale pak přišly poslední dva díly,které jsou nejlepší z celé série a hodnocení díky nim jde nahoru.Bateman sice není nový Walter White,ale je fajn,že se dokáže vymanit ze škatulky komediálních rolí na jedno brdo.Solidní práce...70%(6.12.2017)

 • Kaluž
  ****

  Za čtyři s odřenýma ušima. Příště by to chtělo trochu učesat dramaturgii, protože teď to tam lítalo zprava doleva hlavou dolů a často to ztrácelo tolik potřebné koule. Obsazení je vkusné, obzvlášť ten Bateman tam sedne jak účetní ke kalkulačce, Laura Linneyová hraje svůj standard, akorát ta blonďatá vidlačka je strašlivá protiva a já ji tuze nerad. Finále ušlo a navnadilo na další sezónu, takže cajk.(22.1.2018)

 • Pajky3
  ****

  Ozark je nový seriál od Netflixu. Je třeba psát víc k vysvětlení, proč mě zaujal a stál za vyzkoušení? Už samotný trailer mě zaujal svou temnou stránkou a hlavně zajímavou rolí pro Jasona Batemana. Toho mám prostě zafixovaného pouze jako komediálního herce a navíc ho úplně nemusím. Líbil se mi pouze v jedné věci, v klipu Mumford & Sons - Hopeless Wanderer. A byl jsem vážně zvědavej, jak mu sedne role finančního poradce, kterej se dostane do pěkně nebezpečnýho průšvihu. A série doručila přesně to, co trailer sliboval. Pořádně temnou atmosféru, která je naplněná napětím. Nejvíc mě zaujala nekompromisnost, kterou seriál používá. A tím nemyslím jednání drogového kartelu, ale třeba i způsob jakým mluví se svou ženou, když si těsně zachrání život. Jason Bateman mě příjemně překvapil a škatulku, kterou jsem pro něj měl, nechává úspěšně za sebou. Celej ten byznys s praním peněz a stahující se smyčkou je zajímavej a má něco do sebe. A i když se tam najde prostor i pro slabší zápletky (děti). I tak rozhodně chci vidět, co se bude dít dál.(30.7.2017)

 • P1tr
  *****

  Přirovnávání k Breaking Bad mi nepřijde přesné a je spíše zavádějící. Ano, jedná se o příběh běžného člověka ve složité a eskalující situaci, ale tím společné znaky se seriálem o Walteru Whitovi končí a nerad bych tímto označením Ozark shazoval a škatulkoval, neboť si jde vlastní cestou v ideálním tempu, které není ani zběsilé, ani příliš pozvolné, zkrátka zcela akorát. Příběh se rozjede zajímavým způsobem a budete neustále zvědaví, co přinese příště. Tvůrci šikovně kombinují příběhové prvky ze světa podsvětí a rodinné drama a díky střídání a kombinování těchto poloh se nikdy nezačnete nudit, neboť Ozark přesně ví, kdy je nejlepší čas na to přepnout výhybku. Postavy jsou skvěle napsané a zahrané a vy budete díky tomu jejich osudy sledovat velmi zaujatě. Ozark tedy rozhodně není klonem Breaking Bad, ale návykový je stejně!(9.3.2018)

 • elanius
  ****

  Bateman prekvapuje touto rolou. Seriál je super napísaný aj natočený. Trochu škoda, že je väčšina dielov chladná smerom k divákom a je ťažké nájsť si k postavám a príbehu emotívnejší vzťah. Záver sa podaril, zostali samozrejme otvorené dvierka k pokračovaniu, uvidíme či sa dočkáme druhej série. (7/10)(29.10.2017)

 • - Na začátku každé epizody se objeví název seriálu a uvnitř jsou čtyři symboly, které jsou předzvěstí toho, co bude v epizodě následovat. (Punisher)

 • - Natáčelo se primárně u jezera Lanier a Allatoona v Acworth, v Georgii. (Punisher)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace