Ozark

• USA Ozark
USA, (2017–2022), 44 h 30 min (Minutáž: 52–80 min)

Jason Bateman, Laura Linney, Julia Garner, Esai Morales, Jason Butler Harner, Clayton Rohner, Sean Freeland, Ralph Alexander, Skylar Gaertner, Josh Randall (více)

Série(4) / Epizody(44)

Finanční poradce donutí rodinu odejít z Chicaga do oblasti Ozarks v Missouri, kde musí během pěti let vyprat 500 milionů dolarů, aby uchlácholil drogového bosse. (Netflix)

Recenze uživatele LachtanShows k tomuto seriálu (44)

Cukrouš (2017) (S01E01)

Jason Bateman se odprostil od svých repetetivních komedialních rolí a u jednoho jezera uprostřed lesů Missouri ho čekají nelehké životní trable. A já na tuhle hru rád přistupuju. ()

Modrá kočka (2017) (S01E02)

Mě ty drogy nikdy nebavily ani ve filmech, tady se na ně ale přistupuje z úplně jiné strany barikády a prozatím se mi hodně silně soucítí s rodinou Byrdových. ()

Pozvolný spánek (2017) (S01E03)

Prozatím se mi to fakt líbí, není třeba ubírat hvězd. ()

Dnes večer improvizujeme (2017) (S01E04)

Silně nechápu, že jsem se před rokem od Ozarku úplně odmlčel a dokopal se k němu až nyní na základě doporučení. Protože už první tři epizody mě tehdy bavily a teď vím, že už se od seriálu jen tak neodtrhnu. ()

Nadvláda (2017) (S01E05)

Zanechám zde mírnější hodnocení, přestože jsem velmi spoko se vším, co se v tomhle pochmurném seriálovém thrilleru děje. Ta všeobecná nejistota dodává pocit, že nelze čekat žádné dobré věci. Pro žádnou z postav. ()

Kniha Ruth (2017) (S01E06)

Opravdu jsem na sebe naštvaný, že jsem upřednostnil před Ozarkem mnohem slabší seroše a že jsem tuhle pecku nezkouknul celou už mnohem dřív. Ale aspoň mám zase na co koukat bez jakéhokoli pomyšlení na to, zda se aspoň trochu nenudím. ()

Ptačí budka (2017) (S01E07)

Po přerušovaném maratonu Narcos je tu další obdobně starý a stejně poutavý seriál, který snad sloupnu dřív než jeho výše zmíněného “předchůdce”. ()

Kaleidoskop (2017) (S01E08)

Dost jsem se bál, co může znamenat modrá epizoda pro celý průběh seriálu a teď můžu říct, že s poklesem kvality se tady naprosto ztotožňuju. Ale vím, že příště už se to zase rozjede. ()

Černou kávu prosím (2017) (S01E09)

Náprava po jediném nezáživném díle se dostavila zcela okamžitě, ve vzduchu je cítit napětí a veškeré ostatní aspekty thrilleru více než kdy předtím a konec epizody indikuje další spád událostí. ()

Hrana (2017) (S01E10)

Hodina dvacet je na díl seriálu opravdu pálka, ovšem díky tomu, k čemu nás předchozí dění ve finále nasměrovalo a díky tomu, že se otěží nad oběma díly ujal sám Jason Bateman, nelze mít jakékoli výhrady. A okamžitě se vrhám na druhou řadu. ()

Reparace (2018) (S02E01)

Druhá série začíná úplně stejně skvěle jako skončila ta první, příměs politiky by mohl někdo označit za nežádoucí, já to ale kvituju a jsem jako na trní, co se bude dít dál. ()

Drahocenná krev Ježíšova (2018) (S02E02)

Bylo více než jasné, že s Cadeovým příchodem divákovi ještě vzroste vztek vůči jeho osobnosti, problémy z jeho strany budou jen růst a růst. Wendyiny praktiky na jedničku. ()

Kletba rodu Langmorů (2018) (S02E03)

Budu tentokrát trochu mírnější, přestože vím, že drsná rozuzlení na sebe nenechají dlouho čekat. Já osobně čekám hlavně na to casino. ()

Osamělost (2018) (S02E04)

Více než hodinový formát si na svá bedra bere velkou zátěž, aby dokázal stále držet tempo, pár silných okamžiků a hlavně konec formou netradičního cliffhangeru i přes všechny mouchy zasloužily epizodě maximální hodnocení. ()

Velký den (2018) (S02E05)

Atmoška hodně houstne a závěr epizody indikuje více než jeden problém nejen pro rodinu Byrdových. ()

Vnější temnota (2018) (S02E06)

Ozark disponuje opravdu vražednou minutáží na jednotlivé díly, ono se ale i na poli více než 60 minut dějí tak poutavé věci, že chcete hned víc. ()

Jediná cesta ven (2018) (S02E07)

Dostáváme se vážně do tuhého a připodobnění Ozarku seriálu Breaking Bad je v jistých momentech fakticky na místě. ()

Hluboký spánek (2018) (S02E08)

Kulervoucí závěr epizody jen dá korunku celé hodině z naprosto skvělého seriálu. ()

Jezevec (2018) (S02E09)

Lituju všech, co tenhle seriál opustili po pomalém rozjezdu v první sérii. Protože jen ten může za to, že tahle pecka se nevyjímá ani v jedné pozitivní nej třístovce. ()

Zlaté pobřeží (2018) (S02E10)

Postavy zde padají takovým způsobem, že by se i tvůrci GOTka mohli učit. A já sedím zařezaný u televize a přemítám si, kdy budu moct pokračovat s třetí sezónou. ()

Marvel nejspíš našel svou Silver Surfer

Marvel nejspíš našel svou Silver Surfer

04.04.2024

Emmy 2022 opět v režii HBO

Emmy 2022 opět v režii HBO

13.09.2022

Zatímco v loňském roce ceny Emmy ovládl zcela Netflix, letošní 74. ročník kabelovka HBO mocně vrátila úder. Díky jasným vítězstvím seriálů Boj o moc a Bílý lotos toho zkrátka na streamovacího giganta… (více)

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

12.07.2022

Poprvé v historii oznámila Televizní akademie letošní nominace na ceny Emmy, aniž by uvedla, která streamovací služba nebo televizní stanice má největší množství želízek v ohni. Samo o sobě to není… (více)