Achhhjo. Doufal jsem, že nějakým způsobem si to užiju jako si vždy užívám HIMYM či Friends. Velké zklamání. Vtipů je tam velmi málo a je tam pár situací, který maj bejt vtipný, ale spíš očekáváte, že se to stane, protože každou chvíli se tam něco podělá a vy můžete přesně uhodnout co. Koukal jsem na celou první sérii a chování všech postav je někdy vážně divný, támhleta podvádí támhletoho s támhletím už 20 let, tak tamta podezřívá tak na oplátku se taky vyspí s někým jiným... Říkal jsem si celou první sérii, proč už nejsou všichni rozvedený, protože to někdy vypadá, že postavy maj radši nějakýho támhle zbohatlýho kreténa než svého manžela. Např. postava Marienne je fakt šíleně nudná a ta se nedá přežít, nemá v tom seriálu co dělat, není ani trochu vtipná. Tohle je prostě sitcom bez vtipů a smíchu, jen s příběhem a to hlavně se vztahama. Zaslouží si to takovejch 55%.(28.1.2019)

Nie je to žiadna nová komediálna pecka, ale úsmevná oddychovka plná milých charakterov, vtipných situácií a fajn pocitu. Občas som sa zasmiala, no oceňujem hlavne dramatickú rovinu, ktorá proste dáva zmysel. Je to viac zo života, ako som na začiatku čakala, vyvoláva to vcelku nečakane jednoznačné pocity, a vlastne nemôžem povedať, že by sa mi seriál nepáčil.(21.9.2017)

Špičková komediální záležitost, která těží maximum ze svého talentovaného obsazení, které táhne seriál v každém momentu a nedává šanci vzniknutí slabších momentů, což podporuje skvělý scénář, který šikovně využívá předností herců a posílá je do neskutečně vtipných a mnohdy i šílených situací u kterých se pravidelně budete smát nahlas. Seriál má v některých momentech vážnější podtón, který může u komedií být na škodu, ale zde funguje a dodává příběhu vítanou hloubku. Nicméně hlavní předností seriálu je přecijenom úžasně vtipný a konzistentní humor, který mi velmi sednul.(10.3.2018)

Hezky natočená zbohatlická verze Přátel, s příliš morálně pohnutými charaktery, abyste si je oblíbili. Což by mi nevadilo, pokud by fungovali jako aktéři v mnohem zajímavějším příběhu. Takhle – meh. A že to spíš tíhne k dramatu, místo ke komedii, tomu taky nepřidává. Hlavně proto, že když to je vtipné, smějete se nahlas. Bohužel ale jenom občas.(22.7.2017)

Chápem, prečo zahraničná kritika tento seriál neohodnotila zrovna najlepšie. Tie postavy sa naozaj niekedy chovajú zvláštne, divák nechápe niektorým ich rozhodnutiam, plus ide o priateľov z výšky, a oni sa k sebe často chovajú ako cudzí. Ďalším problémom je nevyvážené morálne stanovisko, ktoré si tento seriál berie na zreteľ. Ľudia fetujú, pijú a šoférujú, súložia medzi sebou, a veľmi často to nie je posudzované vyslovene ako niečo zlé. Chápem, že všetci sú vlastne špatní, zaseknutí v školských laviciach, a morálne nezodpovední, poukazujúc tak na generáciu X, ktorá nevie vyrásť, ale tuná to je často až pres čiaru. Tvorcom sa akoby nedarí dostatočne prezentovať, že to čo hlavní protagonisti robia, je vlastne špatné. Je to podobný problém ako u Vlka z Wall Street, kde sú hodnoty, ktoré tvorcovia kritizujú vykreslené tak atraktívne, až sa celá kritika rúca. Samozrejme to nie je až taký extrém a také morálne bahno ako napríklad český "film" Muži v naději, kde je dokonca priznané, že vďaka nevere sú ľudia vo vzťahoch šťastnejší. Naopak, tento seriál je stále celkom vtipný a zábavný, čo už samozrejme záleží od vkusu každého diváka. Takže, aj napriek zlým kritikám som dal seriálu šancu, a nebolo to vôbec zlé rozhodnutie.(21.7.2017)