Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • hansel97
  ***

  Nedokoukal jsem. První dvě epizody jsou nadupané, co se týče děje i psychiky postav, jenže pak se tři díly prakticky nic nestane a postavy se babrají na místě. Snaží se to vlastně být takové britské krimi, které by ale děj zvládlo shrnout za 3 díly místo 10 a více než na mrazivost a zvraty se to snaží být letos již několikátou výpovědi o utiskování černošských obyvatel v USA policejní silou. To by šlo, ale ten seriál je oblečený jako detektivka, tudíž vlastně popírá to, co sám je, když všechny karty vykládá již na začátku. Fakt zklamání.(19.3.2018)

 • Charlie84
  *****

  Jediný problém Seven Seconds je ten, že zjevně počítal s druhou sérií, kterou zatrhly. I tak ale velice příjemné překvapení a seriál přesně pro mě. Tedy ne pro široké publikum, tedy směřující ke zrušení. Ach jo.(15.10.2018)

 • Rathe
  ****

  Musím uznat, že atmosféra se v prvních minutách filmu dala krájet a v duchu jsem si jen říkal: A sakra, a sakra.. co teď. Atmosféra se slušně držela i dál, i když nebyla celou dobu tak hustá. Herecké výkony jsou geniální a já věřil každé slovo. Nejvíce by mě asi zajímalo, jestli je to podle skutečné události a nebo alespoň, jestli je v New Jersay opravdu tak vysoký rasismus. Hodně zajímavé jsou i závěrečné výpovědi lidí, kdy se vlastně ukáží úplně nové informace, které autoři ze začátku tajili. Na konci jsem měl opravdu vyražený dech a divný pocit. Za mě to bylo letošní velké a pozitivní překvapení.(13.4.2018)