Reklama

Reklama

Zlatý časy na Klondike

(amatérský film)
Dobrodružný
Česko, 2016, 93 min

Obsahy(1)

Příběh tří psanců, kteří uprchli před zákonem na daleký sever až k řece Klondike, kde sní svůj zlatý sen o bohatství a svobodě. (CS Film)

Recenze (12)

apokar odpad!

všechny recenze uživatele

Natočit si s partou kamarádů filmík a pak si ho pouštět v hospodě nebo při zahradní grilovačce je super. Pustit ho do televize znamená v tom slůvku super zpřeházet písmenka. Je to pruser. ()

zette 

všechny recenze uživatele

Snad krome pisnicek uplne zoufaly pocin..., herecke vykony a dialogy, takove se vidi malokdy. Presto odpad dat z nejakeho duvodu nemuzu.-). ()

Master19 odpad!

všechny recenze uživatele

Hudba a pár dobře udělaných záběrů přírody nemůže ani zdaleka kompenzovat nehodnotitelné herce a prachmizerný scénář. ()

brasek odpad!

všechny recenze uživatele

Nechcem nikoho uraziť, ale pokračovanie radšej by som už nenatočil. Príbeh miestami dopĺňa fajn hudba a to je jediné pozitívum. ()

Ozzy2 odpad!

všechny recenze uživatele

Otřes.Stačilo, než ten první otevřel hubu a pak jsem to vypnul.Stopáž 10 minut by stačila,ale sledovat tak amatérský neherce bych 93 minut určitě nevydržel.Už ty idiotské zatykače mě varovaly, že tu něco není v pořádku ()

Prubner odpad!

všechny recenze uživatele

Stejný diletantský počin jako Poslední výkřik, ale tohle aspoň nešlo do kin. K napsání scénáře nestačí jen vidět pár westernů, taky je třeba mít talent, vzdělání a zkušenosti. Dialogy jak z mateřské školky, herci do jednoho mizerní (jediný dobrý výkon podal ten pes), akční scény směšné a česká krajina skutečně nemůže suplovat tu americkou. A to nejhorší na závěr: Pavel Holý už točí další film a opět western, do nějž získal i několik známých herců. ()

mertikek odpad!

všechny recenze uživatele

Herecké výkony na úrovni venezuelské telenovely, ale nemějme to hercům za zlé, s lepším scénářem by to mohlo vypadat lépe. Kamerové záběry vybadají jako od dítěte ze základní školy, navíc střih bez jakéhokoliv citu završuje tuto shitparádu. Jediné pozitivum je hudba, ale ani ta nevytáhne takový brak z “Odpadu!”. ()

Reklama

Reklama