Johnny English znovu zasahuje

• Austrálie

Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Francie / USA, 2018, 88 min

• Yoda sama

Nemyslím si, že Rowan patrí do starého železa a stále dokáže svojou charizmou utiahnuť aj tak nezaujímavý charakter, akým je Johnny English. Bohužiaľ, miesto nejakej oldschoolovej špionážnej zápletky sa tu po vzore moderných špionážnych filmov bojuje proti kyberterorizme, čo v podobne hlúpučkom filme nemá šancu zaujať (ako vždy napríklad presahom), nie to pôsobiť ešte komicky, ergo to nikoho naozaj nezaujíma.(19.1.2019)

Keď pri komédii plačete od smiechu je to dobré znamenie... Rowan Atkinson herecky nestárne a Pán Bean v ňom stále neskutočne baví. Toto je snáď najlepšia komédia posledných piatich rokov. Komédia v pravom slova zmysle. Odľahčená, jednoduchá, pôsobiaca mimoriadne sympatickým a prívetivým dojmom. Popravde, išiel som do toho skeptický a chcel som si len pozrieť niečo veľmi krátke, ale tretí Johnny English ma dokonale prekvapil a treba uznať, že je to nekompromisný útok na bránice od začiatku do konca. Dej má skvelé tempo, jednoduchú zápletku a minimum "hluchých" miest. Spokojný... 85 %!!(6.3.2019)

Teda klobouk dolů, udělat film a vůbec přitom nepřemýšlet a to i přesto, že se jedná o komedii. Fajn, beru že jsem se nejednou zasmál, hlavně, když JE machruje a pak příjde fiasko, to jsem měl rád už na Clusovi i ta jeho old school póza byla fajn, nakonec ty tři dám, ale teda hrnečku vař i když jsi prázdnej.(29.10.2018)

Johnny English má ubohý scénář, který je naštěstí kompenzován humornými scénkami, jejichž četnost je kupodivu značná. Především v návaznosti na tuto skutečnost uteče krátká metráž jako voda. Pokud by bylo zapracováno na scénáři, jednalo by se o parádní komedii. 65% Celosvětový příjem k 4. 2. 2019: $158,256,993, což je 6,33 násobek rozpočtu(4.2.2019)

Je to přesně, jak píše uživatel Mr.Hlad. Pokud je to v módu mistra Beana, je to super. Což bylo pro mě skoro po celý film. Nenáročná zábava, která se párkrát zvrhla v pravý, nefalšovaný smích, (taneční parket, počítačová simulace na ulici), která přebije i několik hluchých míst. Určitě nejlepší ze všech Englischů a důkaz toho, že i třetí, nebo čtvrté pokračování, může být to nejlepší. Tady máme příklad.(24.2.2019)