poster

Johnny English znovu zasahuje

 • Velká Británie

  Johnny English Strikes Again

 • Velká Británie

  Johnny English 3

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Johnny English znovu zasahuje

 • Austrálie

  Johnny English Strikes Again

 • Kanada

  Johnny English Strikes Again

 • Nový Zéland

  Johnny English Strikes Again

Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Francie / USA, 2018, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jamal
  ****

  Je důležité říct hned na začátku, že jsem od filmu nic zásadního nečekal. Jen jsme se šli se synem pobavit. A ejhle, my oba bavili a to náramně. Scény ala Mr. Bean jsou bezkonkurenční a ono stačí málo. A že to nemělo úplně příběh, to je jedno a pokud nehledáte film k velkému zamyšlení, ale spíše pro zábavu, sáhněte po tomto. Za mě nejlepší Johny English, a že by zrál jako víno a nebo přišli na to, že Mr. Bean prostě baví a bude bavit a je praticky neokoukatelnej? :)(17.11.2018)

 • 666Carnage
  ***

  Dostali jsme další dobrodružství Johnnyho Englishe a já se ptám bylo to nutné? Rowan Atkinson už vykrádá sám sebe což je škoda a příběh taky nenabízí zrovna nic nového. Anglie a celý svět opět v ohrožení akorát, že teď díky moderní technice. Některé vtipy ušli ale jinak to bylo normální a pro mě docela zbytečné. První díl byl zábavný a dobrý. Dvojka už moc ne a třetí díl byl asi úplně zbytečný a doufám, že další pokračování už nebude. Olga Kurylenko jako bývalá Bond girl se snaží být i tajná English girl a to je na tom asi to jediný dobrý. Koukl jsem se z toho důvodu, že jsem viděl dva první díly a taky, že mám rád humor Rowana Atkinsona ale tady ho nebylo moc a nebo to bylo spíš trapný než vtipný. 45%(20.1.2019)

 • Xmilden
  ***

  Nejvtipnější (konkurence je slabá) agent Anglie, znovu zasahuje. Minule se vracel a za moc to nestálo. Tentokráte to dopadlo o něco lépe. Vrací se Bough, který je určitě lepší pomocník než minule agent Tucker. Samozřejmě ti dva stropí zase pořádné zmatky. V celé sérii se většina gagů odehrávala kolem různých záměn, zmatků apod, v tomhle se třetí díl malinko pochlapil. Padouch není tak výrazný jak v minulých dílech, ale naproti tomu příběh se povedl určitě více. Volba Olgy Kurylenko se navíc povedla. 50%(8.1.2019)

 • Zik2
  ***

  Může to být únavou žánru, českým dabingem, kterým nám kina vnucují (protože to asi spadlo do kolonky rodinný film) nebo tím, že už mi není dvanáct. Nicméně trojka se mi zdá výrazně slabší než první dva díly. Přestože tvůrci vybrali aktuální téma, výsledek je dost neoriginální. Pointy jsou silně předvídatelné (co se asi stane, když English přistupuje ke schodům v brnění, které předtím potřísnil olejem...), scénky opsané z předchozích dílů (záměna mobilu, která vede k promítání jiného videa než bylo zamýšleno), a co hůř, jeden vtip je vysloveně opsaný z Bláznivé střely (agent utíkající autoškolou). U některých scének se člověk zasměje, ale vyložená bomba je jenom jedna na konci s holou zadnicí Rowana Atkinsona - i když si člověk říká, jestli se tvůrci jeho zadnicí nesnaží zachránit slabší film. I z nostalgie dávám tři hvězdičky.(16.12.2018)

 • Trustme
  ****

  Návrat idiota. Britská komedie. Opět taškařice stojící na jednom jediném prvku zvaném frank drebin styling. Rowan Atkinson jako nejapný zvláštní agent, který se chová jako James Bond. Paradoxně je zde více té klasické bondovské osnovy, nostalgie a typičnosti, než mají pravé bondovky posledních let. Legrace zde spočívá v kontrastu hereckého rejstříku Rowana Atkinsona, kdy prostřednictvím mimiky protřelého profesionála ustojí složité, vypjaté situace a doplní je suchou hláškou. Atkinson jako známý fanda sporťáků se zde též pouští podobně jako jiný populární britský odpůrce elektro a hybridních vozů do trefných narážek. Olga Kurylenko si zase zahrála, to co vždy. Film je vtipný opravdu jen díky Atkinsonovi a v dabingové verzi určitě bude ještě o něco méně. Přesto jde o komedii, která má rozchechtávací předpoklady. (scéna záměny prášku na spaní za prášky na povzbuzení).(8.1.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace