poster

Johnny English znovu zasahuje

 • Velká Británie

  Johnny English Strikes Again

 • Velká Británie

  Johnny English 3

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Johnny English znovu zasahuje

 • Kanada

  Johnny English Strikes Again

 • Nový Zéland

  Johnny English Strikes Again

 • Austrálie

  Johnny English Strikes Again

Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Francie / USA, 2018, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Yoda sama
  **

  Nemyslím si, že Rowan patrí do starého železa a stále dokáže svojou charizmou utiahnuť aj tak nezaujímavý charakter, akým je Johnny English. Bohužiaľ, miesto nejakej oldschoolovej špionážnej zápletky sa tu po vzore moderných špionážnych filmov bojuje proti kyberterorizme, čo v podobne hlúpučkom filme nemá šancu zaujať (ako vždy napríklad presahom), nie to pôsobiť ešte komicky, ergo to nikoho naozaj nezaujíma.(19.1.2019)

 • Forsberg11
  ****

  Keď pri komédii plačete od smiechu je to dobré znamenie... Rowan Atkinson herecky nestárne a Pán Bean v ňom stále neskutočne baví. Toto je snáď najlepšia komédia posledných piatich rokov. Komédia v pravom slova zmysle. Odľahčená, jednoduchá, pôsobiaca mimoriadne sympatickým a prívetivým dojmom. Popravde, išiel som do toho skeptický a chcel som si len pozrieť niečo veľmi krátke, ale tretí Johnny English ma dokonale prekvapil a treba uznať, že je to nekompromisný útok na bránice od začiatku do konca. Dej má skvelé tempo, jednoduchú zápletku a minimum "hluchých" miest. Spokojný... 85 %!!(6.3.2019)

 • Enšpígl
  ***

  Teda klobouk dolů, udělat film a vůbec přitom nepřemýšlet a to i přesto, že se jedná o komedii. Fajn, beru že jsem se nejednou zasmál, hlavně, když JE machruje a pak příjde fiasko, to jsem měl rád už na Clusovi i ta jeho old school póza byla fajn, nakonec ty tři dám, ale teda hrnečku vař i když jsi prázdnej.(29.10.2018)

 • chelseaman22
  ***

  Johnny English má ubohý scénář, který je naštěstí kompenzován humornými scénkami, jejichž četnost je kupodivu značná. Především v návaznosti na tuto skutečnost uteče krátká metráž jako voda. Pokud by bylo zapracováno na scénáři, jednalo by se o parádní komedii. 65% Celosvětový příjem k 4. 2. 2019: $158,256,993, což je 6,33 násobek rozpočtu(4.2.2019)

 • DwayneJohnson
  ****

  Je to přesně, jak píše uživatel Mr.Hlad. Pokud je to v módu mistra Beana, je to super. Což bylo pro mě skoro po celý film. Nenáročná zábava, která se párkrát zvrhla v pravý, nefalšovaný smích, (taneční parket, počítačová simulace na ulici), která přebije i několik hluchých míst. Určitě nejlepší ze všech Englischů a důkaz toho, že i třetí, nebo čtvrté pokračování, může být to nejlepší. Tady máme příklad.(24.2.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace