Johnny English znovu zasahuje

• Kanada

• Austrálie

Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Francie / USA, 2018, 88 min

Je to přesně, jak píše uživatel Mr.Hlad. Pokud je to v módu mistra Beana, je to super. Což bylo pro mě skoro po celý film. Nenáročná zábava, která se párkrát zvrhla v pravý, nefalšovaný smích, (taneční parket, počítačová simulace na ulici), která přebije i několik hluchých míst. Určitě nejlepší ze všech Englischů a důkaz toho, že i třetí, nebo čtvrté pokračování, může být to nejlepší. Tady máme příklad.(24.2.2019)

Jakkoli se od trojky Englishe nedaly čekat zázraky, tak jsem se na něj těšil, protože jsem pro něj vždycky měl slabost. A notabene mně jako konzervě s tlačítkovým telefonem by měl Englishův old school boj proti moderním technologiím a sbírání dat imponovat. Bohužel... Na rozdíl od dvojky, která v porovnání s jedničkou vyspěla, se trojka "vrací ke kořenům" a recykluje, snad téměř kopíruje jedničku. Takže bohužel zklamání a jednoznačně nejhorší English... 60%(12.4.2020)

Rowanův komediální comeback je pro mě zázrakem a snad i splněným snem. Jsem strašně rád, že třetí English vznikl. Některé vtipy byly tradičně zcela jednoduché, nevypointované, předvídatelné a já nevím, co všechno.Ale to je mi v tomto případě úplně jedno. Možná mě akorát trochu mrzí, že hackarská zápletka nebyla vůbec využita a záporák stál za starou bačkoru. Ale důležitý byl vlastně jenom humor. A zasmál jsem se skoro včemu jsem měl. Ty vtipy mají učinnost. Hlavně pokud se vám líbily předchozí díly a jste fanoušci Rowana Atkinsona, jehož komika je pořád neodolatelná. A stále je nejlepší ve stylu Mr Beana. Takže naprostým vrcholem filmu je tanec na diskotéce. Ten má pro mě šanci stát se legendou. Ale asi úplně nejvíc mě pobavily záběry čitého zla, z narozeninové oslavy. A třetí English u mě má ještě jedno velké plus svým návratem ke stylu prvního dílu. Dvojka si tak trochu jela po svém a jedničku ignorovala. Tohle je návrat ke starým kořenům. A to velmi potěšující. Mé nadšení z něho by se mohlo vyrovnat majetku Andreje Babiše.(30.10.2018)

Oproti předchozím dílům tento film zpomalí tempo a tak nějak ubere i na vtipu. Některé momenty jsou už jen vykrádáním minulých námětů ať už z Johnnyho Englishe nebo Mr. Beana. Ani navrácená postava Boffa se tu nijak zvlášť neprojeví a vlastně je tu tak trochu navíc. Zvlášť, když se vždy v klíčových okamžicích z filmu vytratí. Johnny English 3 je bohužel už jen jakýmsi vývarem toho, co tato postava nabídla.(17.1.2019)

• Houbiczska

Vzhledem k tomu, že v poslední dobe je dobrych komedii malo, tomu davam 4*. Na zasmání a odlehčení je johnny english uplne akorát udělaný, a pokud v tom divák nehledá vysoce intelektualni komedii s logickou strankou v kazde minute, tak bude dost spokojeny. Bál jsem se, ze uz tady nebude az tam fungovat humor a englishova “demence”, ale naopak, to tady funguje pořád stejně dobře (virtualni realita a englishuv taneček na diskotéce- u toho jsem umíral smíchy). I když se tady najde pár trapnějších a ne až tak povedených vtípků, pár už okoukaných scén a ne až tak moc akce, tak mě to dost potěšilo a jsem s tím spokojený, ale myslím, že tady by už tato série měla skončit, maximálně tak v dalším díle, protože je to víceméně pořád to samé dokola.(21.12.2018)

• - Hra, ktorú hrá v úvode na smartfóne muž v MI7, sa nazýva "Temple Run". (rasistik)

• - Kvůli zdravotním komplikacím musel na poslední chvíli odstoupit dvorní dabér Rowana Atkinsona Jiří Prager a nahradil ho Václav Knop. (Paulie88)

• - Jediný film ze série, kde na konci neuvidíme scénu navíc během závěrečných titulků. (10milda)