poster

Johnny English znovu zasahuje

 • Velká Británie

  Johnny English Strikes Again

 • Velká Británie

  Johnny English 3

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Johnny English znovu zasahuje

 • Austrálie

  Johnny English Strikes Again

 • Kanada

  Johnny English Strikes Again

 • Nizozemsko

  Johnny English Strikes Again

 • Nový Zéland

  Johnny English Strikes Again

Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Francie / USA, 2018, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Oktavianus
  ***

  Pro všechny by mělo platit, že je zakázáno hledat promyšlený scénář, složitosti nebo cokoli dalšího. Nic z toho tam není, trojka Johnnyho Englishe je - podle očekávání - úplně stejně prázdná jako hlava hlavního hrdiny. Ale i tak svoje kouzlo má. Protože celý film slouží jenom k pobavení, a to na základě one man show Rowana Atkinsona, který na plátně řádí jako zamlada. Úplně nejsilnější je Atkinson ve chvílích, kdy se zdrží verbálního humoru (ten v žádném ze tří dílů moc nefungoval) a na scénu nastoupí jako klasický Mr. Bean. Taneční vystoupení na diskotéce po nadopování povzbuzujícími léky nebo eskapáda ve středověkém brnění by se neztratila ani ve zlatém fondu beanovských kreací. Jasně, jakýsi náznak vážnosti představuje střet moderních digitálních technologií se starým světem, obrazně vyjádřeným i Englishovým historickým úborem v brnění v závěru, ale tato linka vyšumí – ostatně i ona je ve filmu jen jako kulisa Atkinsonovu bláznění. Podobně jako ne vždy pochopitelné motivace postav a jejich konání. Ta ruská agentka tedy vlastně byla kdo? A proč měla za úkol nejdřív Englishe zlikvidovat? A kdo byl ten hlas s ruským přízvukem v telefonu? A tak dále, a tak dále. Na tom však nezáleží, protože celý film nemá jinou ambici než vypustit na plátno Rowana Atkinsona a nechat ho běsnit, což se vzhledem ke střídmé stopáži a rychle odsýpajícímu ději daří. A to beru.(25.10.2018)

 • filipvrbik
  *****

  Marně si vzpomínám, kdy bych se tam v kině nasmál (snad jen Taxi, Taxi a asi ani to ne) - je to ještě vtipnější než Borat a navíc to má i děj. Jasně dá se říct,že všechny fórky ( a je jich tu každou minutu aspoň pět, šest) jsou předvídatelné - ale to je dobře protože se člověk směje už dopředu, během a v mém případě i notnou chvíli potom. Scéna s virtuální realitou je nepřekonatelná a ta zelená pilulka, to se prostě musí vidět. A jak to tak u Rowana Atkinsna (který tu mohl projevit i svoji zálibu v rychlých hybridech- pardon autech) všechno nakonec dobře dopadne...Bez mistra Beana patrně trapné- takhle geniální...98% (To je telefon, pane! A co to umí? Volat, pane!)(25.10.2018)

 • FanKalEl
  ****

  English, Johhny English. Nadstavená strela plná humorných scén kde sú niektoré tak komické až z toho vplýva naozajstná sranda. Iste, znova sa tu opakujú niektoré z jeho gagov ktoré sú staré už nejaký ten piatok ale je to len bočná náplň filmu ba len čo by požmurkávanie na diváka odkazom starého seriálu. No a napriek tomu že to je posledný film ktorý by sme mohli brať vážne, je zaujímavé ako každý z jeho činov mal aj následok. Čiže ak to zhrniem, ide o milé prekvapenie ktoré patrí do trojice najlepších komédii tohto roka. No žiadna zatiaľ by podľa mňa nemala mať viac než 4 hviezdy. Odporúčam len v anglickom jazyku. (85%)(25.11.2018)

 • filmfanouch
  ***

  Když se řekne jméno Rowan Atkinson, většina lidí si automaticky vybaví postavu Mr. Beana a není se čemu divit- Mr. Bean je pravděpodobně Atkinsonova životní role a i přesto, že Atkinson dávno oznámil, že s rolí končí (protože nechtěl, aby ho jeho děti viděly v televizi a myslely si, že mají za tatínka idiota), stále se na něj vzpomíná především jako na Mr. Beana. Atkinson má ale pochopitelně i jiné kultovní role- Zazu z Lvího krále, Rufus z Lásky nebeské, Černá zmije nebo právě Johnnyho Englishe. A i přesto, že jsou Englishové výrazně slabší než eskápady Beana nebo jakákoliv epizoda Černé zmije (jsou spíše průměrní) pořád to jsou nadprůměrné zábavy. Englishové si ale celkem dávají načas- zatím co první Johnny English dorazil v roce 2003, dvojka dorazila až v roce 2011, tedy pauza 8 let. A nyní uběhlo dalších 7 let, takže bylo načase si Johnnyho trochu připomenout a oprášit. A opět do kin nedorazila žádná pecka nebo nějak povedený film, pořád ale dost slušná zábava jejíž jediný problém je, že prostě není ani dokonalá nebo nějak zajímavá. Jednička je slušná komedie, která má perfektního Johna Malkoviche, dvojka je pak důstojné pokračování, které se vydává trochu jiným směrem a trojka se opět vydává jiným směrem, tentokrát spíše k fungování moderních technologií, pracující s hackery, různými technickými vymoženostmi a vlastně celkově aktuálními techno-tématy. Otázka však je ta jestli Johnny English jednoduše nezestárl a do dnešní doby se prostě a jednoduše nehodí. Johnny English je jiný typ postavy než Mr. Bean- zatím co Bean je prostě a jednoduše idiot, English je hrdinný, snaživý smolař, který ale většinou postupuje trochu podivně a vše mu hraje do karet jen tak nějak od sebe. Atkinson pořád dokáže prodat většinu gagů, některé ty gagy jsou opravdu zábavné a překvapivě věrohodně fungují i scény kdy balí Olgu Kurylenko. Problém je ten, že zatím co eskapády Mr. Beana jsou především skeče a na děj se v nich moc nehraje (i přesto celkem slušně fungují oba Beanovy celovečerňáky), English se bez děje a špionážních misí neobejde a jakmile na ně dojde je to výrazně slabší. Jakékoliv scény kdy se dává najevo, že jde o záchranu světa působí nevěrohodně a především postava Johnnyho Englishe trpící jakýmsi ´´charakterovým vývojem´´ působí směsně. Obsazení kromě Atkinsona je poté v pohodě- Olga Kurylenko zase po letech nevypadá úplně otráveně, Ben Miller je jako Bough pořád hodně fajn a Emma Thompson si to zase hrozně dává. Potřetí opět oukey podívaná, kterou táhne především Rowan Atkinson a fakt, že na to prostě má i po letech. Jako komediální blbina velice fajn, jako akční spektákl velice podprůměrná. Johnny English 4 asi není potřeba, celovečerního Mr. Beana 3 bych si ale vlastně dal rád.(25.10.2018)

 • D.Moore
  ***

  "Jednoduchý je mé druhé jméno." Tentokrát to opravdu platí, protože spolu s Johnnym Englishem se vrátila chabá úroveň prvního dílu. Na toho sympatického smolaře z předchozího snímku bohužel zapomeňte, je tu totiž opět namyšlený a mnohdy vyloženě zlý jedinec, kterému byste nechtěli být nablízku. Aby toho špatného nebylo málo, vrátil se i jaksi křečovitý a předvídatelně prostý humor, který dokáže jakžtakž zachránit Rowan Atkinson, ale nikdo jiný si s tou bídou neporadí, obzvlášť bezradná Emma Thompson ne. Je to škoda, přál jsem si lepší komedii, ne šaškárnu s pár světlými chvilkami (škola, tanec...) a dobrou Goodallovou hudbou.____P.S. České titulky zase perlí. Proč je "Stoprocentní plast. A stoprocentně smrtící." přeloženo jako "Stoprocentně recyklovatelná. Na rozdíl od vás.", mi zůstane navždy záhadou.(25.10.2018)

 • - Jediný film ze série, kde na konci neuvidíme scénu navíc během závěrečných titulků. (10milda)

 • - Johnny English (Rowan Atkinson) nosí hodinky IWC Pilot's Watch Mark XVIII Edition "Le Petit Prince". (Liqid)

 • - Olga Kurylenko, hrající v tomto filmu, hrála ve skutečném filmu o Jamesi Bondovi, a to v Quantum of Solace (2008). Je už druhou takovou herečkou, v předchozím snímku Johnny English se vrací (2011), jí byla Rosamund Pike, která hrála v „bondovce“ Dnes Neumírej (2002). (10milda)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace