Mazlíček

Puppy

Šteňa!

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2017, 5 min

Kratkometrážny predvoj na premiére Emoji : The Movie. Praha Anděl 11.8.2017. Hádam lepšie ako samotné Emoji.(14.8.2017)

Veľmi krátky a zábavný (avšak nie úplne kompletný) „shortík“ o začlenenie psíka Puppyho do príbehu Hotel Transylvania. Keby to posledné tretie dielo „HT“ obsahovalo podobné krátke zábavné časti... Osobné hodnotenie: 79% (***) (14.11.2018)

Hezky zpracovaný předfilm. Smutné je že byl lepší jak samotný hlavní program. ( 19.8.17/Cinema City 4Dx )(12.9.2017)

"..up !! Shake !! Up !! Down !! Speak !!" - "Hi !! How are you ??" ;)(5.11.2017)

Animované filmy "Hotel Transylvánie" mám celkem rád, mimo jiné i proto, že se na nich minimálně hlasem podílí Adam Sandler. Tohle je taková jednohubka, která má tak jeden dva skutečně povedené gagy, takže za mě rozhodně těch 60 %, i když si nemyslím, že bych si snímek nějak extra dlouho pamatoval.(1.2.2018)