UFC 212: Aldo vs. Holloway

(pořad)
  • USA UFC 212 (neoficiální název)
všechny plakáty
Sportovní
USA / Brazílie, 2017

Show se uskutečnila 3. června 2017 v Jeunesse Arena (Rio de Janiero, Brazílie). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Erick Silva vs. Yancy Medeiros
2) Oluwale Bamgbose vs. Paulo Costa
3) Nate Marquardt vs. Vitor Belfort
4) Cláudia Gadelha vs. Karolina Kowalkiewicz
5) José Aldo (c) vs. Max Holloway (ic) (UFC Featherweight Championship) (TheSpearCZ)

malylada

Velmi povedený číslovaný turnaj a vydařená startovka plná ukončení. Jak jsem predikoval, doba Alda je pryč a zápas od zápasu už nebyl tolik dominantní jako v dřívějších dobách. První kolo ještě velmi dobře a tvrdě dokázal zasahovat, ale od druhého už hodně zpomaloval, ale klobouk dolů před tvrdou bradou Hollowaye. Od druhého kola si začal Max více věřit a dlouhá pravá začala krásně psát. Ten ve třetím kole potvrdil už převahu a dal vale Aldovi., který byl na zemi dosti jalový. Neskutečná radost, neboť jsem měl dost řečí kolem Alda a jeho táboru. Claudia a Madeiros perfektní výkony. Karolínu přestřílela i v postoji a využila triviální chyby na zemi. Eric Silva už se svojí skleněnou bradou asi nebude již atakovat TOP 15 a Madeiros mě mile překvapil. Nejnudnější zápas prakticky Belfort s Marguardtem, čekal jsem větší aktivitu a nějaký vypínač od Vitora. Jsem zvědavý, co s ním bude. Prohlašuje v médiích, že by si to střihl v jiné organizaci (asi kvůli sypačce), ale DW tvrdí, že má Belfort ještě dva zápasy ve smlouvě. Uvidíme. Moraes přehypovaný z WSOF prohrál debut a je to další champ jako Brooks, který vyhořel a moc nevěřím ani Gaetjemu. Vyrovnaný zápas a mohl dopadnout asi pro oba, co teď udělají s oběma borci, na to jsem zvědavý. Parádní výkony od Chagase, Figueireda a Pereiry z prelims. Naopak zklamání nad jalovým Alcantarou, který předvádí v posledních zápasech příšerné výkony a Eduardo, který nepochopitelně vymýšlel na zemi nesmysly a nakupoval jeden zbytečný granát za druhým. ()

ConanVJ

Silva vs. Medeiros 4* Pěkný strikový fight ukončený TKO. No rozhodčí to mohl nechat ještě chvíli. ......... Borrachinha vs. Bamgbose 5*Parádní svižná podívaná, která byla spíš jednostranná. ........... (11) Belfort vs. Marquardt 4* Pěkný strikový fight, kterému chybí zakončení před limitem a mohlo to být svižnější. ............... (1) Gadelha vs. (2) Kowalkiewicz 5* Pěkný rychlý ženský zápas ukončený submisí. ............. (c) Aldo vs. (ic) Holloway 5* Pěkná podívaná, která nám dala nového šampiona. ............. Celkově pěkný event kterému dávám 80% :) ()