poster

V novinách psali (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Československo, 1987, 20 min

Scénář:

David Smoljak

Scénografie:

Jan Ritter
(další profese)
 • LadyPupu
  *

  Pamatuji si, že kdysi byla dost populární vodková dieta, kdy si člověk při pocitu hladu měl dát panáka vodky. To asi způsobilo, že v době oběda byl daný jedinec totálně na plech a do večera už jen spal, tudíž nežral. Tady se nechlastá, tady se při hubnutí všichni drží hesla "Zpěvem ve skříni ke štíhlé linii..." což je teda natolik debilní, že podezírám tvůrce, že v době natáčení byli na vodkový dietě a tohle splácali v jednom z delirií, kterým zrovna v důsledku hubnutí procházeli.(18.8.2017)

 • Peabody
  odpad!

  taxem přemýšlel, proč tomu dát alespoň jednu hvězdičku. Slečna Hudečková? No, račte prominout, ne, je sice z herecké rodiny, ale herečka není a nebyla. Ta dvojice rodičů? No way, není proč, nechci komentovat paní Hlaváčovou (sestra slavnější herečky a opravdu paní herečky), celoživotní figurkář Dušek sice nic nekazí, ale taky nic moc nepřidává, tudy to nejde. Vydra s Bouškovou? Ale proboha za co, on je sice taky ze slavné rodiny a je to kus chlapa, ale herce myslím ani kousek. Milostivá tady nic nemá co ukázat kromě krásných očí. Klišé na klišé, prostě anekdota rozvedená na 20 minut. Za to jsem ji mohl dát, že ta blbina není ještě delší. No a režie paní Moskalykové, shodou okolností dalšího dítěte ze slavné rodiny, je takové odběhnutí si na svačinku. Nekazí taky nic nepřidá taky nic. Komentujícímu kolegovi moc přeji, že tomu konci dokáže říkat vtip a pointa, asi bude mít hodně veselý život.(20.9.2017)

 • rakovnik
  ****

  Příběh sice po většinu času není vtipný, zato jsem byl zvědavý na rozuzlení záhady revoluční metody hubnutí. Nakonec se i spolu s příjezdem syna dostavil vtip a pointa.(17.8.2017)

 • 6thSun
  *

  Koukatelné jen silou vůle.(18.8.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace