The Boy on the Bridge (E01) (epizoda)

Krimi / Drama

USA, 2018, 48 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

• emma53

Závěr prvního dílu byl zakončený tak zajímavě, že jsem rozhodně zvědavá na další pokračování............a vzdala jsem to po třetím dílu, vůbec jsem se nechytala. Ještě co se týká mých pocitů, tak to je fakt, že noc, tmavé tunely, sklepy, zkrátka tma, kde vidím někdy jen obrysy kohosi, ještě dobrou atmosféru nedělají. Když je to občas a plní to tutově svůj účel , tak to se dá snést, ale pokud je to téměř imrvére, tak to neberu.(25.1.2018)

První díl nenabízí víc než solidně natočenou, temně atmosférickou a drsnou historickou detektivku. Bruhl hraje de facto zase Laudu, Evans mu dělá lidštějšího parťáka a Fanning supluje ženský element a emancipační komentář.(14.2.2018)

The Alienist se v žádném případě nedá po úvodním dílu nazvat zklamáním. Famózní herci, ambiciózní originální příběh a skvělá dobová výprava vybízí bez pochyby k dalšímu sledování. Jen jsem z pilotního dílu nebyl tak uhranut, jak jsem očekával, to však nic nemění na tom, že takových krimi sérií s vlastním obličejem a ještě k tomu zasazených do ulic New Yorku roku 1896 vážně moc není. 7/10 Mé kompletní první dojmy zde(30.1.2018)

V 19. století se lidé trpící duševní chorobou domnívali, že jim byla zcizena jejich skutečná povaha. Odborníkům, kteří je studovali, se říkalo psychiatři (alienists).(11.2.2018)

Že bych byl úplně odvařenej to určitě ne,ale dvou dílům ještě dám šanci.Daniel Brühl určitě seriál táhne a jako Dr. Laszlo Kreizler po pilotu možná ještě ukáže co v něm je.Jestli se trochu rozvine děj i mimo hlavní dějovou linku s brutální vraždou dítěte tak budu více spokojen.Malinko se bojím,že seriál nemá co více nabídnout,jen dobře udělanou kriminálku s historické doby.Snad se pletu.(31.1.2018)