The Boy on the Bridge (E01) (epizoda)

Krimi / Drama

USA, 2018, 48 min

 • DonBraso
  ***

  Že bych byl úplně odvařenej to určitě ne,ale dvou dílům ještě dám šanci.Daniel Brühl určitě seriál táhne a jako Dr. Laszlo Kreizler po pilotu možná ještě ukáže co v něm je.Jestli se trochu rozvine děj i mimo hlavní dějovou linku s brutální vraždou dítěte tak budu více spokojen.Malinko se bojím,že seriál nemá co více nabídnout,jen dobře udělanou kriminálku s historické doby.Snad se pletu.(31.1.2018)

 • emma53

  Závěr prvního dílu byl zakončený tak zajímavě, že jsem rozhodně zvědavá na další pokračování............a vzdala jsem to po třetím dílu, vůbec jsem se nechytala. Ještě co se týká mých pocitů, tak to je fakt, že noc, tmavé tunely, sklepy, zkrátka tma, kde vidím někdy jen obrysy kohosi, ještě dobrou atmosféru nedělají. Když je to občas a plní to tutově svůj účel , tak to se dá snést, ale pokud je to téměř imrvére, tak to neberu.(25.1.2018)

 • filmsim
  ****

  The Alienist se v žádném případě nedá po úvodním dílu nazvat zklamáním. Famózní herci, ambiciózní originální příběh a skvělá dobová výprava vybízí bez pochyby k dalšímu sledování. Jen jsem z pilotního dílu nebyl tak uhranut, jak jsem očekával, to však nic nemění na tom, že takových krimi sérií s vlastním obličejem a ještě k tomu zasazených do ulic New Yorku roku 1896 vážně moc není. 7/10 Mé kompletní první dojmy zde(30.1.2018)

 • jackalsc
  **

  Hodně špatný start, nevím, možná před pár lety by to vypadalo krutě a zajímavě. Tvůrci sází na to, že člověkem zatřese když vidí mrtvolu dítěte a zhrozené obličeje, v dnešní době je divák zvyklý na mnohem horší věci a tento motiv hodně zaspal dobu. Absolutně mě to nebavilo, dám tomu určitě ještě šanci, ale pochybuji, že se něco změní. +Hrozný surround zvuk, připadá mi, že jen chtěli nějakou fajfku, že mají 5.1 zvuk, ačkoli z 99% vše hraje přes stereo a center channel i tam, kde by to nemělo.(29.8.2018)

 • choze
  ***

  První díl nenabízí víc než solidně natočenou, temně atmosférickou a drsnou historickou detektivku. Bruhl hraje de facto zase Laudu, Evans mu dělá lidštějšího parťáka a Fanning supluje ženský element a emancipační komentář.(14.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace