Un moment d'égarement

One Wild Moment

Komedie / Drama

Francie, 2015, 105 min

Jean-François Richet, Lisa Azuelos, Claude Berri (původní scénář)

Jeden z nejvydařenějších remaků co jsem viděl. Do nádherných korsických exteriérů je zandán příběh léta, alkoholu a jednoho sexuálně- citového průseru, který má dopad na jednání a vývoj všech postav. Ze strany Vincenta a Francoise se jedná o skvěl herecký výkony a tam kde holky ztracejí za pány na herectví, ale ne o moc, tam vedou na kráse, zejména Lola je absolutně fatální a věřím že s ní v podobným průseru jako Vincent skončila většina chlapů. Navíc ten konec, opět ryze francouzský, minimum slov, maximum očních kontaktů, bravo !(14.1.2018)

Takhle emočně vytočená jsem už dlouho nebyla a to beru za velké plus. Nemůžu o tom moc psát, to bych spoilerovala, ale mít u sebe rákojdu, tak se neudržím. Vynikající byl Vincent, ten svou roli zahrál bravurně, hned za ním Cluzet a nesmím zapomenout na Lunu, to se snad ani nedá. Lolu bych možná povýšila i nad Francoise. Pro mě to byl nervák až do konce a díky moc za tip na tenhle snímek. Un moment d'égarement na mě působil spíš jako drama než jako komedie. Parádní francouzský film!(28.7.2019)

Vynikající drama s lehkým a nevtíravým komediálním nádechem, jemuž vévodí pánové Cassel & Cluzet. Očekávala jsem nějaké silné drama o lásce mezi mladou dívkou a mužem ve středních letech. Takovou "otcovskou" verzi na Adore s Naomi Watts a Robin Wright. Nakonec byl příběh v tomto filmu pojat jinak, než jsem myslela. Docela humorně. Lola Le Lann jako Lolitka se svou krásnou tvářičkou, jako by vypadla z nějakého klipu Davida Guetty. Stačí jedna kozička z plavek ven, a Vincent už v tom jede:) Začala ho uhánět a svádět, a tomu se docela daří držet si ji od těla, tedy až na jednu milostnou scénu. Jinak jsem měla dojem, že s ní stejně nechtěl nic mít, protože ji od sebe snad ve všech scénách, kdy po něm vyjede, odhání. Francois Cluzet je docela klidný a vyrovnaný chlapík, ovšem jak se jedná o kance, tak nezná míru:) Krásná je scéna, kdy Rihanna spustí o svých Diamonds. Příjemná letní vztahovka s typickým francouzským humorem a nádherným prostředím.(13.8.2016)

Nebýt tipu od kamaráda, tahle zábavná a pěkná podívaná by mi unikla. Cassel a Cluzet jsou perfektní, ale ještě víc než letní prostředí Korsiky (připomínající v mnohém Pagnolovy tymiánové kopce v Provence) baví koukat se na Lolu Le Lann. Scény pod vodopádem považuju za top 5 erotickou scénu všech dob, a to přesto, že pak dál na pláži je nahá celá. Tady bych asi neváhal ani půl vteřiny, kamarád nekamarád. Zábavné bylo sledovat ty naschvály potom, ačkoliv se nezbavíte pocitu, že tohle už jste někde mockrát viděli, zlomyslně se třesete smíchy.(17.6.2017)

Nevím, jak to přesně popsat, ale celý film na mě působil maličko vykalkulovaně. Něco v tom stylu, že obsadíme dva známé herce, dvě mladé herečky a ono to nějak půjde samo. Tenhle pocit ve mně přetrvává pořád a proto dnes výš rozhodně nepůjdu. I když Cluzet vypadá ve svých letech pořád dobře a Vincent, pro něho mám slabost pořád. Jen si velmi subjektivně myslím, že (nejen) v roce 2015 natočil mnohem lepší filmy. Ať už to byl třeba Partyzán, nebo výtečné drama Můj král. Tady zůstal nejen on stát uprostřed cesty.(3.8.2019)

Velmi dobré drama s několika hodně veselými momenty. Jak příběh pokračuje, veselost se vytrácí a dramatičnost houstne. Nechtěla bych být v kůži ani jednoho z těch otců, kteří mají na starosti své nedávno pubertě odrostlé holčiny. Vincent Cassel i François Cluzet se do těch kůži dokázali vcítit skvěle a zahráli to parádně. A Alice Asaaz je opravdu kočka, jaké musí být hodně těžké odolat.(26.7.2019)

I když je to remake, tak musím uznat, že díky skvělým hereckým výkonům především pánů Vincenta Cassel a Françoise Cluzeta je tohle remake nesmírně povedený a já jsem se bavil celou dobu. Ti dva jsou prostě výborní a svoje party odehráli skvěle. Jako kdyby se pro podobné komediální filmy narodili. Oba mají výborné načasování. A jasně, na Lolu se taky dobře kouká.(26.8.2016)

Sympatické postavy (najmä tie dve dievčence), aj tá ústredná zápletka, na ktorú sa prakticky nabalil celý ďalší vývoj filmu, bola celkom obstojná. No čakal som v záverečných fázach, že to bude trochu viac zamotané a pravda sa napokon dostane na povrch nejakým dramatickejším spôsobom. Z tohto pohľadu teda trochu sklamanie. Ale inak fajn, taká malá naháňačka na mačku a myš - teda aspoň z pohľadu oboch otcov.(17.6.2017)

Vincent Cassel je charizmatický diabol s veľkou predispozíciou dostania sa do problémov. Patrí do skupinky mužov, ktorí o prúsery možno ani tak nežiadajú, ale jednoducho sa väčšinou vždy do niečoho nepríjemného zamotajú. V tomto prípade sa o to postarala naozaj krásna Lola Le Lann. Čarovná Korzika, úplne prirodzené herecké výkony a veeľa očných kontaktov.(20.1.2018)

Vincent Cassel v (pro mě) netypické roli. Puberta a krize středního věku stačí samy o sobě, natož v takovéhle kombinaci...(22.11.2017)

Velmi povedené.(17.6.2017)

Přirozené, sympatické a realistické v mnoha ohledech, možná především pro samotné otce s dospívajícími dcerami. Výborně zahrané celou čtveřicí, je radost sledovat, jak se vše vyvíjí a zamotává. Naschvály mladé provokatérky jsou na infarkt, Vincenta jsem v oněch chvílích litoval a zároveň se škodolibě pousmíval a přál si, aby mu ta roztomilá mrška udělala další lumpárnu. Mě by z toho kleplo. Situace vskutku komplikovaná vzhledem k přátelství obou mužů. Skutečnost, že se Antoine dozví pravdu, mě děsila stejně jako Laurenta. Dva sympaťáci, dvě krásné puberťačky a jeden Wild Moment. Vše v příjemném prostředí Korsiky. No neber to.(8.7.2017)

Hodně povedené. Všichni hráli skvěle, gradace děje povedená a lolitky k nakousnutí.(23.6.2017)

Co dokáže způsobit bláznivá mladá holka, zamilovaná do postaršího přítele svého otce? Tady to je ještě čajíček, velké škody nenadělala. Bylo zajímavé sledovat ty čtyři, kdy jen jeden nevěděl, co se děje, ale celkově mě to až tak nezaujalo. Vtipné to nebylo, pokud nepovažujeme za vtip to cholerické (italské) běsnění Antoina, když se dozvěděl, že jeho sedmnáctiletá dcera měla něco se starším chlapem. Chyběla tomu hlubší myšlenka. Hvězdy jsou za hezké holky (Marie se mi občas líbila víc než Luna) a za krásnou Korsiku.(13.12.2017)

Příjemné, vtipné. Nedivím se, že do něj zblbla. Cassel má charisma, které se dá krájet. Ale bylo mi ho líto, ženská když si něco usmyslí...(12.8.2017)

Príbeh akoby z reálneho Života s nedostatočnou vážnosťou a nevypracovaným záverom. Herecká stránka nemá chybu. Osobné hodnotenie: 72% (***) (17.12.2016)

Tenhle film mě nadchnul, klasický téma kdy stařík neodolá pískleti (však se sami podívejte kdo by zůstal zdrženlivý ??)(15.9.2017)

Takáto komédia pobaví. Nič dejom výnimočné, ale prirodzené nenútené a dobre rozpracované. Vynikajúce herecké obsadenia ústredných postáv ponúkli výbornú zábavu až do samého konca. Typický francúzsky kínematografický štýl tu priam žiaril.(15.4.2019)

Stotoznit sa s hlavnym hrdinom a z moralnych dovodov nezodrat sexy mladu nadrzanu Lolu Le Lann bolo velmi tazke. Taktiez ten zaver bola trochu rana pod nadrzany pas, co je skoda - mohli vymysliet nieco napaditejsie. Inac sa na to pozeralo velmi dobre, Dustin Hoffman i Vinco z Caselovej to zahrali velmi dobre... 3,5*(26.2.2016)

... nevim, nevim, originál se mi jevil trochu lepší ...(31.7.2018)

<< předchozí 1 2