poster

Nenasytná Tiffany

 • anglický

  The Greedy Tiffany

Horor / Komedie / Fantasy

Česko, 2015, 80 min

Režie:

Andy Fehu

Scénář:

Andy Fehu

Kamera:

Jakub Ševčík
(další profese)

Externí recenze k filmu (6)

 • ČervenýKoberec.cz ****

  "Jen velice málo tvůrců je schopno ukočírovat proplétání více filmovými žánry, tak aby si člověk nepřipadal jako na houpačce. Film Andyho Fehy má hladký průběh od začátku až do konce, a nejen pro to stojí za vidění." (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ****

  "Nenasytná Tiffany je multižánrovým mixem, jehož všechny složky jsou v dokonalé proporční souhře – děs, napětí, humor i společensko-sociální kritika jsou přítomny ve správných poměrech a fungují pospolu nade všechna očekávání. Mouchy by se sice našly (výrazně slabší neherec v okrajové roli, poněkud…" (více)

 • Indiefilm.cz (Jiří Blažek)

  "Snímek je frenetickou groteskou prolínající hranice mezi vyšším a pokleslým uměním. Fehu používá atrakční schéma (vypovídající obrazy prostituce, pornografie, vyhřezlých střev či monstra asociujícího vagínu) fyzicky dotírající na divácké smysly." (více)

 • Literarky.cz (Kateřina Nechvílová)

  "Kontrast laciné nápodoby béčkového hollywoodského stylu a vysoké míry autenticity herců i prostředí je hlavním důvodem, proč tenhle český debut stojí za divákovu pozornost. Bláznivá béčková image odsouvá Nenasytnou Tiffany spíš na okraj a mate, protože by právě tady většinu výše zmíněných kvalit…" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) ****

  "Nenasytná Tiffany mi trošku připomíná filmy od bandy kolem Joe Swanberga, Adama Wingarda nebo Ti Westa. I na těch je vidět, že to jsou fandové, ale ani jejich dílům nechybí občas dost drsný humor a divák u nich má oprávněný pocit, že je točí někdo, kdo žánru rozumí, bere ho však s nadhledem, umí se…" (více)

 • TotalFilm.cz (Martin Staněk) ****

  "Svěží debut originálního tvůrce, který se obklopil inteligentním tvůrčím týmem. Po dlouhé době je tu český film tohoto ražení, který není jen trapným pokusem o žánrovku. Z plátna je cítít, že byl natočen původní záměr a to je na debut obdivuhodné." (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace