Impossible Planet (E02) (epizoda)

Impossible Planet

Ben Lester

Scénografie:

Lisa Hall
  • Pafnuc

Naprosto, ale naprosto debilní. Vezměte šedesát let starou sci-fi povídku, zmodernizujte ji pouze tím, že dodáte LCD panely, k tomu výprava z Červeného trpaslíka a hudba z Návštěvníků, protřepat, vyzvracet.(14.1.2018)

Zvláštní, ale kromobyčejně krásný příběh. A robot, který je schopen milosrdné lži. Fascinující...(29.9.2018)

Tak toto byl asi nejnádhernější a taky největší doják,z celé antologie. Čekal jsem sice,že Geraldine Chaplinová předvede výraznější výkon,ale s výsledkem jsem spokojen. Plný počet dávám hl.proto,že když se mnou něco velmi emocionálně pohne (což v tomto př.znamená 2.pol.probulet na kvadrát),tak nemohu jinak. I bez těch slz,by to ale bylo na 4 plné,takže asi tak. Malé plus za toho robota RB29, alá Asimov:) Opět pozn.k povídka vs.předloha. V tomto př.se scénárista/režisér držel vcelku věrně po celou dobu,až samoz.na závěr,který je v povídce,krásně ironický,prostě typický Dick. Pro případné čtenáře,nebudu spoilerovat. Zde bych závěr označil,za zbytečnost,páč to totiž žádný závěr není. Což může hodně lidí iritovat a já se jim nedivím.(1.5.2018)