Human Is (E06) (epizoda)

 • Velká Británie

  Human Is

Sci-Fi

USA / Velká Británie, 2017, 52 min

Předloha:

Philip K. Dick (povídka)

Scénografie:

Lisa Hall
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

 • xzajox
  ****

  Veľmi dobré. Chválim ako predlohu, tak aj jej spracovanie a herecké obsadenie. Dej bol možno trochu predvídateľný, no to vôbec nevadilo. Teším sa na ďalší diel. Spokojnosť 78% - 4*(6.11.2017)

 • Radek99
  ***

  Moc mne tahle verze vesmírných Zoufalých manželek klonovaná obráceným Avatarem popravdě nebavila, strašně z toho byl cítit ženský rastr paní režisérky a aktuální genderové převážení kyvadla v anglosaském světě... Navíc to dekadentní intermezzo bylo formálně zdařilé, do struktury příběhu ale moc nezapadalo a připadalo mi, že bylo použito čistě pro efekt...zatím asi nejslabší díl...(17.10.2018)

 • PKD
  ****

  Téměř dokonalé. Velmi lidské. Chvílemi jsem si připadal jako v románu od Simaka. A musím důr.pochválit režisérku (že nezklouzla k přílišné sentimentalitě) a hl.scénáristku,která zachovala pointu povídky téměř do puntíku. Díky! A to,jak se nápis Země r.2520,změní na Terru,by se Dickovi určitě líbilo.:)(1.5.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace