Komentáře uživatele mira007 k tomuto TV seriálu

Slovenský seriál, který začne něco jako drama se solidní zápletkou a skončí jako klasická vztahová telenovela. Přesto je tento seriál o třídu lepší než ateliérové vztahové pásově vyráběné seriály, protože: 1) solidní námět ikdyž ty kotrmelce od pomsty "vrahovi" své sestry do zamilování se do něj byly hodně naivní 2) způsob vyprávění - celkem to šlape a drží to s ohledem na daný žánr diváka v pozornosti také díky zajímavým souběžným dějovým linkám ( až na tu iritující s dámou převlečenou do homeless ) 3) sympatické obsazení, Moniku Horváthovou jsem si zapamatoval z Celebrity s.r.o. sice polovinu času hrála, že nehrála, ale polovinu času řekněme solidní výkon, charismatický Geišberg se neztratil , ale největší objev a nejpřirozenější herecký výkon se mi líbil u Dáši Mamba Šarközyové. To byl uragán a energie v uvěřitelném balení a hezky se na ní kouká. 4) každý díl má dva tři mikrodialogy, které jsou úderné, přesné a zábavné a převyšují běžnou produkci. 5) točilo se i v exteriérech, takže to je vždycky plus.(26.3.2018)

Na displeji mobilu je napsáno SESTRA... takže volá asi sestra, trochu nelogické stejně jako přestřelený motiv, že sestra jede do Bratislavy pomstít sebevraždu sestry a je schopná zastřelit typa, který má její sestru na svědomí. Navzdory tomu to nebylo v rámci žánru špatné .(23.3.2018)

Běží to celkem dobře nad mé očekávání nějaké studiové telenovely s hloupými dialogy.(23.3.2018)

Jana Labajová v sexy prádle .. the best of tohoto dílu.(23.3.2018)

Trochu to ztrácí tempo, ale živelnost tomu dodává energická Dáša Mamba Šarközyová. Zatím herečka s největší energií.(23.3.2018)

Zásadní otázka: Kde se kupuje labuť?(24.3.2018)

Únos byl regulérně i vtipný. Jako divákovi mi nepřijde uvěřitelná otočka Moniky Horváthové, která v prvním díle chce zabít s pistolí gaunera, který dohnal sestru k sebevraždě a v tomto jde na oběd jeho rodičů jako zamilovaná holka. Ale jinak to celkově v rámci žánru jede svižně a poutá to pozornost. Teď asi nejvíc linka Richarda Autnera, který si chystá dvě svatby.(24.3.2018)

Linka Autnera a jeho nevěst dominuje jako nejzajímavější.(24.3.2018)

Trochu to ztrácí tempo.(24.3.2018)

Nástup Martina Mňahončáka ve velkém stylu - trochu to rozhejbal ty usínající dialogy. Pobavilo.(24.3.2018)

Naštvaná Mamba - asi nejlepší herečka v seriálu.(24.3.2018)

Hlavní hrdinka prožívá vztahovou kocovinu po noci s Mňahončákem. Mamba stále nezvěstná.(25.3.2018)

Teď už to běží jako telenovela.(26.3.2018)

Geišberk bez paměti vyhazuje Horváthovou, ale nejzábavnější je Rišo Autner napálený dvěma blondýnama.(26.3.2018)

... dokonce dramatická smrt jedné z hrdinek, ale nejzábavnější byla manželka Mňahončáka.(26.3.2018)

To nevypadá na happyend, Geišberk fuč ve Švýcarsku a Horváthová postřelená.(26.3.2018)

... ale jo, je tam happy end.(26.3.2018)