Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bonovox
  *****

  Trust ma bavil hneď od začiatku a to hlavne kvôli príbehu, výborne zvolenej hudbe a hlavne herci si svoje úlohy parádne užívajú. D. Sutherland, H.Swank a jednoznačne B. Fraser, ten je dokonalý. Aj keď bol príbeh niekedy zbytočne naťahovaný, vhodne zvolené flashbacky to bezproblémov zachraňovali. Za mňa 90%.(28.7.2018)

 • Aky
  ****

  Trochu příliš volné tempo, navíc komplikované mnohdy dlouho nesrozumitelnými retrospektivami. Jinak ovšem docela pěkně uchopený prý skutečný příběh únosu vnuka amerického milionáře. Věčné a stálé téma, jak bohatství a z něj plynoucí moc zaslepuje a ničí základní etická pravidla. Všechno posouvá o patro výš naprosto skvělý Donald Sutherland.(16.6.2018)

 • Morholt
  ****

  Příliš mnoho dlouhých dílů. Sice chápu, že tvůrci chtěli celý případ podat co nejkomplexněji a nejvěrněji, ale to šlo podle mě i bez řady zbytečných postav či situací, bez kterých by se seriál obešel. To platí především pro kalábrijskou mafii, jejíž členové dostali na můj vkus až příliš velký prostor. Nicméně jakmile se děj začne točit výhradně kole patriarchy Gettyovic klanu a jeho bezprostředního okolí, je seriál vynikající. Lví podíl na tom má především Donald Sutherland v roli lakomého miliardáře bez špetky empatie. Od něho se vlastně odvíjejí charaktery dalších postav, které jsou více či méně jeho postoji a chováním ovlivněny. V rovině rodinné ságy to funguje dokonale. Za zmínku stojí i Silas Carson v roli přehlíženého sluhy, Hilary Swank jako matka unesného chlapce a příjemně překvapil i Brendan Fraser, který výborně fungoval jako průvodce celým seriálem. Srovnání s All the Money in the World sice není úplně fér, ale troufnu si tvrdit, že Scott by v seriálových podmínkách se svým castingem Boylea a spol. rozhodně nepředčil. 80%(1.6.2018)

 • zahadum
  ****

  Dokonalý seriál, mierne natiahnutý ale v správnom načasovaní kde súčasnosť striedajú viacmenej flashbacky. Celé to sprevádza výborný Fraser. Je to miestami na hrane medzi komédiou a drámou ale to je skôr taký ostrý až čierny humor. Boyle je v tom celom cítiť proste všade...od kamery..strih..výber hudby...tá tzv. videoklipovosť nie je prekvapivo na škodu..posúva dej stále do predu...výprava nemá chybu...mal som pocit,že je to fakt točené v 1973 v Taliansku...napadlo ma..ako by asi vyzeral seriál Krstný otec v podaní majstra Boyleho ?. Seriál plný kvality a jediná malá vada na tom celom je len to,že to naťahali na 10 častí.....ale po pravde všetky možné odbočenia niečo do seba majú...a ešte dodám,že casting na jednotku....Sutherland v životnej úlohe chamtivého dravca...(17.6.2018)

 • M.i.k.e
  ***

  do půlky jsem měl jasno o 4 hvězdách a jasném převálcování Scottových Všech prachů světa...po dokoukání celé řady si už tak jistý nejsem a Trust Všechny prachy ani zdaleka neválcuje tak jak jsem myslel.Pěti dílná minisérie by v tomhle případě nejspíš bohatě stačila,protože pak by se seriál vyhnul utahaným a nudným pasážím,které svádí k přetáčení,protože se v nich divák nic nedozví.Maximálně mu začne být osud JPG3 úplně ukradený....60%(11.6.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace