DC Superhrdinky: Intergalaktické hry

DC Super Hero Girls: Intergalactic Games

Animovaný / Rodinný

USA, 2017, 77 min

Předloha:

John Byrne (komiks), Ross Andru (komiks), Robert Kanigher (komiks), Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), William Moulton Marston (komiks), John Ostrander (komiks), Jack Kirby (komiks), John Broome (komiks), Geoff Johns (komiks), Gil Kane (komiks), Gardner Fox (komiks)

Shaun Drew
  • Frantisek.Fu

0%(5.5.2018)

Naše osmiletá byla nadšena(16.3.2019)

• NinadeL

S nápadem DC Super Hero Girls, který má na svědomí Shea Fontana, mám zásadní problém. Záměr je sice jasný a ekonomicky logický. DC potřebovalo vytěžit více ze svých postav a chtělo dopřát cosi nového segmentu, který je dlouhodobě zanedbávám. Takže ok, dívky potřebují co nejvíce nového a moderního obsahu pro svůj věk a mnoho a mnoho potencionálních vzorů a DC středoškolačky jsou skutečně velmi pestré, zábavné... ale je v pořádku mít dětské verze postav, které v dospělých komiksech zosobňují bohyni války, nerozpakují se loupit, vraždit atd.? Aby byl můj příklad srozumitelnější, opravdu byste chtěli dětskou verzi Hannibala Lectera? DC je zvláštní svět, ve které existují i takové věci jako předškolní verze jejich hrdinů, Tiny Titans, ale kdo je ve skutečnosti jejich cílovka? Skutečné děti nebo poučení zralí fanoušci? Navzdory tomuto paradoxu DC Super Hero Girls okupují naše hračkářství a nově také DVD trh. A koneckonců musím uznat, že jejich 2D filmy jsou přeci jenom lepší, než Lego verze. Ale i tak bych byla radši, aby malý holky měly za vzor někoho jiného, než je teen Harley Quinn nebo Katana s Catwoman.(14.4.2019)