poster

Seuwingkijeu

 • Jižní Korea

  스윙키즈

 • Austrálie

  Swing Kids

 • Nový Zéland

  Swing Kids

Drama / Válečný

Jižní Korea, 2018, 133 min

Scénář:

Hyeong-cheol Kang

Kamera:

Ji-yong Kim

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Lacike
  **

  Kto már rád Swing, tak si film užije, ale ja som dúfal, že okrem tancovania film ponúkne aj nejaký zaujímavý príbeh a solídnu dávku humoru. Nestalo sa a fakt sa tam len tancuje. Nič pre mňa. 4/10(8.9.2019)

 • LangiJ
  ***

  Vypadalo to tak nadějně, ale pak to šlo pro mě bohužel do kopru. Do filmu jsem se moc nehrnula, ale už po pár minutách mě příjemně překvapil. Melodická hudba, pěkná taneční vystoupení, zábavné postavy, vtipné momenty, tak nějak to hezky ladilo všechno dohromady i s prostředím a dobou, kdy se to odehrává. Dokonce se objevilo i mé oblíbené téma, spřátelování rozdílných hlavních hrdinů, tentokrát prostřednictvím stepu. První hoďka byla prostě super. Pak ovšem nastal obrat, začali do toho montovat politiku a až moc tlačit na pilu. Plamenné projevy, řeči a chování tělesně postiženého vojáka mi to tak znechutily, že jsem měla chuť přeskákat na konec. Kdyby to tam bylo v nějaké mírnější formě, šla bych s hodnocením výš, takhle jen 3,5*. Přeloženo.(26.8.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace