poster

Seuwingkijeu

 • Jižní Korea

  스윙키즈

 • Nový Zéland

  Swing Kids

 • Austrálie

  Swing Kids

Drama / Válečný

Jižní Korea, 2018, 133 min

Scénář:

Hyeong-cheol Kang

Kamera:

Ji-yong Kim

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Lacike
  **

  Kto már rád Swing, tak si film užije, ale ja som dúfal, že okrem tancovania film ponúkne aj nejaký zaujímavý príbeh a solídnu dávku humoru. Nestalo sa a fakt sa tam len tancuje. Nič pre mňa. 4/10(8.9.2019)

 • LangiJ
  ***

  Vypadalo to tak nadějně, ale pak to šlo pro mě bohužel do kopru. Do filmu jsem se moc nehrnula, ale už po pár minutách mě příjemně překvapil. Melodická hudba, pěkná taneční vystoupení, zábavné postavy, vtipné momenty, tak nějak to hezky ladilo všechno dohromady i s prostředím a dobou, kdy se to odehrává. Dokonce se objevilo i mé oblíbené téma, spřátelování rozdílných hlavních hrdinů, tentokrát prostřednictvím stepu. První hoďka byla prostě super. Pak ovšem nastal obrat, začali do toho montovat politiku a až moc tlačit na pilu. Plamenné projevy, řeči a chování tělesně postiženého vojáka mi to tak znechutily, že jsem měla chuť přeskákat na konec. Kdyby to tam bylo v nějaké mírnější formě, šla bych s hodnocením výš, takhle jen 3,5*. Přeloženo.(26.8.2019)

 • Maximilianus
  ****

  Prvá polovica filmu ma teda veľmi milo prekvapila. Namiesto nejakej drámy z prostredia zajateckého tábora, kde sa skupinka tanečných nadšencov tajne stretáva, aby aspoň prostredníctvom tanca unikli hrôzam vojny prišiel film o tanci, hudbe, zábave, ktorý svojou ľahkosťou, humorom a sympatickými postavami úplne originálnym spôsobom rozprával príbeh. Potom však prišlo veľa politiky a rasových záležitostí, a všetko sa to začalo trhať. Posledná pol hodinka to dala ešte ako tak dokopy a film stihol byť aj dojemný. 7,4/10.(20.10.2019)

 • lil7minmin
  *****

  Swing Kids pojednává o lásce ke stepu prorážející hranici nenávisti mezi lidmi žijící v kapitalismu a komunismu. Film jsem si nehorázně užívala a konec mě psychicky zničil. Lepší obsazení jsem si nemohla přát, a to speciálně u postav jako Kisoo, Jackson a Xiao. Film měl na zahraničních stránkách velmi vysoké a pozitivní hodnocení, což byla jedna z věcí, které mě donutili hledat hodiny po internetu titulky. Samozřejmě představitel hlavního hrdiny. Do Kyungsoo, byl hlavním důvodem, proč se na film podívat. Na jeho herecké výkony si nelze jen tak stěžovat a každý film s ním v obsazení stojí za to zhlédnout. Není filmu s Kyungsooem, který by mi nerozerval srdce.(2.3.2020)