poster

Constantine (TV seriál)

 • USA

  Constantine: City of Demons

Animovaný / Fantasy / Horor

USA, 2018

Scénář:

J.M. DeMatteis

Hudba:

Kevin Riepl

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • Caszidy
  ****

  Výborná práce. Příjemná animace, dabing Matta Ryana, plno krve, škoda jen té délky. Constantine by si zasloužil buď plnohodnotný animovaný seriál, nebo další snímek.(8.5.2018)

 • Gogo333
  ****

  Hraný seriál Constantine bohužel vyhořel, ale Matt Ryan je v roli perfektní a tak časté hostování v DC seriálech od CW je aspoň malou záplatou. Tady Matt Ryan opět dostal šanci a to v pozici dabéra a povedlo se. Animák se s tím zrovna nepáře a máme tady krásnou jízdu, bohužel velice krátkou. Druhá polovina zatím v nedohlednu a doufám, že se časem dočkáme třeba i další série, byla by škoda zase přijít o Constantina.(16.4.2018)

 • mr.twizta
  *****

  Takrka dokonaly Constantine - temny, necenzurovany a jeste k tomu namluveny Mattem Ryanem. Najdete si verzi sestrihanou do jednoho filmu.(12.10.2018)

 • Da_reba
  ****

  Skvelá animácia, dej dokáže zaujať. Len nechápem čo to má byť, 5 minútová dĺžka??? Aký to má význam? Dúfam že sa dočkáme ďaľších dielov a tento zatiaľ skvelý seriál neskončí znova odsunutý a zabudnutý ako hraná verzia Constantina. Prečo vlastne svet nikdy nevidel filmu s Keanom ??? 85%(3.8.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace