Reklama

Reklama

Dračí srdce: Boj o trůn

  • USA Dragonheart: Battle for the Heartfire (více)

VOD (1)

Obsahy(1)

Drak Drago je duchovně spojen s nemocným a bezdětným králem, ten se ale svého duchovního pouta, než zemřel, vzdal. Jakmile je Drago volný, začíná cítit jiné pouto a uvědomí si, že král nějakého potomka mít musí. Před dvaceti lety se narodila dvojčata, chlapec a dívka. Jedno z dvojčat Edric má dnes neuvěřitelnou sílu a na zádech dračí kůži, kterou ukrývá před lidmi, aby se mu nesmáli. Když se s ním Drago setká, cítí, že duchovní pouto je zaplněno pouze z poloviny a že určitě existuje někdo, kdo ho naplní. Edric se díky tomu, co mu řekl Drago o zemřelém králi a jeho duchovním poutu, stává novým králem. Zemi krále Edrica však ohrožuje armáda Vikingů. Když chtějí Vikingové zaútočit, Edric zjistí, že vládkyní Vikingů je jeho dávno ztracená sestra... (TV Nova)

(více)

Recenze (14)

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Oproti akčnější trojce je tohle o pěkný kus slabší. Herecky, dějově i režijně a závěr úplně trapně vykrádá originál. Jinak je to ale klasické béčko se slušně vyvedeným drakem. ()

argus123 

všechny recenze uživatele

Film bol vskutku napínavý do poslednej chvíle, rozuzlenie príbehu bolo velmi prekvapujúce a som rád že 4 diel prekonal príbeh tretieho diela. Taktiež spracovanie draka bolo vynikajúce, a take male + bolo aj trochu humoru zo strany Edrica. Celkovo za mňa 4* Takže nechapem negativne komentáre k tomu filmu, scenar, režia, strih aj kamera boli perfektné. ()

Reklama

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Podle mě mnohem lepší, než Čarodějova kletba. Líbila se mi temnější atmosféra, i příběh rozhádaných sourozenců - skutečnost stojící za jejich odloučením byla odhalována postupně a nic nebylo takové, jaké se mohlo ze začátku zdát. Opravdu jsem se bavil, nechával se neustále překvapovat a dokonce i napínat. Snímek se samozřejmě nesl na levnější rovině, takže nenabídl kdovíjakou filmovost, ale v rámci rozpočtu předvedl až překvapivě dobrou práci - opět dobré kostýmy, výběr prostředí, ale i digitální efekty. Oheň v rukách hrdinky působil přirozeně a to samé starý známý drak. Bitvy tentokrát taky nenabývaly tolik LARPovitým dojmem a to hlavně díky docela zajímavému střihu a prací s kamerou - vyšší rozpočet byl oproti trojce znát. Jsem nakonec hodně spokojen, od značky jsem žádné zázraky po předchozím dílu neočekával, ale naopak se dočkal opravdu zajímavě podaného pokračování. ()

ARI50 

všechny recenze uživatele

Čekal bych že postupem roků příjde nakonec bomba podívaná a ne hadrová akce no ale ve finále sem nic od toho už nečekal takže ušlo. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se od 12. dubna do 6. května 2016 v Rumunsku (město Hunedoara a hrad Corvin). (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama