Alizée - Blonde

Krátkometrážní / Hudební
Francie, 2014, 3:28 min

Alizée

MM_Ramone

Pieseň "Blonde" je úvodná, v poradí prvá skladba zo šiesteho štúdiového albumu francúzskej speváčky Alizée. Zároveň je to i titulný song tohto albumu, ktorý vyšiel dvadsiateho tretieho júna roku 2014 vo vydavateľstve Sony Music. Ku piesni "Blonde" bol natočený oficiálny kadernícky videoklip, v ktorom sa Alizée Jacotey predviedla s blonďavým účesom a vkusným tetovaním. Alizée je sympatická baba, no jej sladký francúzsky mainstreamový pop ma nikdy nebavil. ** ()

corpsy

áno, francúzska ženština, ktorú by so msi vzal, aj keby som ju nemiloval, ale to by som musel žiť vo francúzskych filmoch. ()

Trancetino

Vyžaruje z nej niečo........neopísateľné. Zbožňoval som ju. Hlavne kvôli jej megahitu Moi... Lolita z roku 2000 https://www.youtube.com/watch?v=dDwKPGUIVME , ktorú viem naspamäť. Vtedy som bol do nej zbláznený. Aj neskôr naspievala perfektné skladby ako Á contre-courant https://www.youtube.com/watch?v=UNOIo4rolC4 alebo J'en Ai Marre https://www.youtube.com/watch?v=Q6omsDyFNlk a taktiež J'ai Pas Vingt Ans https://www.youtube.com/watch?v=pJWiEpYeEAk , ktorú vtedy perfektne zremixoval jeden z mojich najobľúbenejších DJ Benny Benassi https://www.youtube.com/watch?v=vdxBYGGwuMs Škoda, že tu nič z toho nie je. ()