Chris Brown: Welcome to My Life

honelnik odpad!

Nahodou som to zbadal na Netflixe, a viem ze Chris Brown je mastodonti kokot, tak som sa rozhodol ze to rychloposuvom prebehnem. Takze tento prijeb si o sebe nechal natocit film, v ktorom sa dozvieme aky mal tazky zivot, ze sam neveril, ze rozkopava ludom hlavy, ze to vlastne nie je jeho chyba, a ze by sme mu mali odpustit a dopriat multi-milionovu karieru lebo kokotko vie spravit salto zo stoja. Padny argument. Chris Brown je ten manik co chcel zabit Rihannu ked mal 19 rokov (v dokumente si spomina, ze bol 17 rocne decko :'( fnuk..). Rozbil jej hlavu o sklo, daval pastovky do temena, pomliazdil ruku, skrtil, kusol do prstov a nakoniec kusol do ucha (shout-out Mikovi Tysonovi, ktory sa tiez v "dokumente" objavi) predtym, nez sa vyslobodila z jeho Lamba a zacala vrieskat o pomoc. (odporucam precitat si asi 5 stranovu policajnu spravu, ktora koluje po internete) Chris si na tento incident spomina ako na "potycku" v aute, lebo Rihanna mu doskrkala CDcka a hrabala sa mu v mobile. Sak viete aky su ti mladi! Dalsi padny argument. Zbehneme si s Chrisom asi dalsich 5 "potyciek", do ktorych Chrisa samozrejme dotlacili okolnosti, jeho kratku navstevu v napravnom centre, z ktoreho ho vyhodili, lebo je to agresivny curak a film zakoncime tym, ze nam nejake celebrity povedia, ze ked nam vie BOCH odpustit, preco si nevieme odpustat navzajom? Lebo tento nebezbecny recidivisticky mamrd beha po slobode a pacha zlobu, zatial co cela hudobna scena sa tvari, ze sa poucil a treba ho nechat tak. VSAK LEBO SALTO! A lebo im zaraba miliony. Okrem "moralnej" zumpy je tento film aj absolutna technicka/dramaturgicka tragedia, tie "podporne" interview s celebritami su zvlastne nastrihane do Chrisoveho spominania na mladicke dobrodruzstva, skoro to vyzera ako by sa ho malokto chcel nahlas zastat, tak postrihali 3-10 sekundove shoty typu "vies ked si mlady a tak strasne uspesny, je to strasny tlak" a ine motivacne picoviny. Zaujimava otazka je - ako dobry musi byt umelec aby sme sa vedeli odputat od jeho "civilneho" zivota a vedeli si uzit jeho umenie? Lepsi. Ovela. ()