• Filip.Kazi

Asi jsem čekal nějaké zajímavé příběhy odehrávající se v hotelovém pokoji....místo toho jsem dostal více či méně WTF příběhy,které byly všelijaké,ale jen ne nějak zajímavé,natož dobré. Někomu se to nejspíš líbí,ale já k nim nepatřím.Vzdáno po šesté epizodě nazvané Voyeurs...zbytečně zabít půlhodinu zvládnu něčím lepším než baletem.*S01-20%(23.10.2017)

• mcb

Zajímavý koncept, nicméně to nejrutinnější provedení. Bratři Duplassové buď přinesou epizody postavené na totálních klišé, nebo na jejich absolutní nucené destrukci. V obou případech se jim ale ani na ploše dvaceti minut nedaří zaujmout.(8.2.2018)

Dvanásťdielny seriál, ktorého epizódy sa odohrávajú v jedinej izbe. Tá má číslo 104 a hostia, ktorí sa tu ubytujú, sú prehliadkou rôznych charakterov, ktoré niečo trápi. Izba 104 je pre nich miestom, kde môžu nájsť riešenie pre svoje problémy. - Velmi rozporuplný seriál. Hororových je len niekolko častí, ktoré nanešťastie vôbec nefungujú. Inak to nie je ani s komediálnymi epizódami, ktoré sa tiež minú účinkom. Vela mi to nedalo, len mi to pomohlo ujasniť si to, čo mi bolo jasné už po dvoch častiach hororu Creep. Bratia Duplassovci to v hlavách nemajú v poriadku. Horšie hodnotenie nedávam len preto, že sa tu objavilo niekolko velmi solídnych hororových tvárí a vďaka tomu, že epizódy druhej polovice ma bavili ovela viac. Tiež to zachraňuje to, že sú epizódy velmi krátke. Pred druhou sériou by si mali tvorcovia sadnúť a prediskutovať to, akým smerom sa chcú uberať, pretože toto bol len neprehladný a nedotiahnutý chaos. + Tony Todd + herec z The Magicians + herec z Stranger Things a Hangman + herečka z The Belko Experiment + herec z Scary Movie + herec z Goosebumps a Creep 2 + herec z Love in the Time of Monsters + herec z Dead Silence, It Follows, Dark Summer a Tales of Halloween + herec z The Amityville Horror + herec z Death Note(20.11.2017)

Jedna stejná místnost, ale vždy jiné postavy a jiný příběh. Právě na tomto schématu je založen tento 12-dílný seriál. A jsou to někdy velmi zvláštní příběhy, které se odehrávají v tomto malém pokoji číslo 104. Rovněž žánrově jsou dost rozdílné, od dramatických, hororových, mysteriózní až po romantické a humorné, ale najde se tu místo např. i pro bojovou, která patří k těm nejlepším. Největší mínus tkví právě v nevyrovnanosti jednotlivých epizod. Některé jsou skvělé po všech stránkách, jiné jsou ale zase dost slabé. Ale nakonec s posledními dvěma, převažuje více těch lepších, proto si seriál zaslouží i tu čtvrtou hvězdu.(9.9.2018)

Chvíli trvá, než divák odhadne, kam by seriál přibližně chtěl mířit (a proměnlivá kvalita jednotlivých příspěvků i jejich roztodivné nálady příliš nepomáhají), ale na konci první sezóny bych se snad dokázal na výsledné rozpoložení naladit. Problém ale tkví v (ne)kvalitě většiny epizod, které nepíše Mark Duplass. Zatímco jeho scénáře se většinou dopátrají nějaké emocionální katarze, zbytek dílů přijde s nápadem, který by se sotva dal natáhnout na pět minut, natož až někam k půlhodince, tím spíš, že dedukovat, co tím či oním chtěl autor říci, je s přibývajícími díly čím dál únavnější. Nejlepší / nejoriginálnější zůstávají relativně brzo promrhané pecky Pizza Boy a I Knew You Weren't Dead, zatímco The Knockandoo, Voyeurs nebo Phoenix měly negativní potenciál celý produkt klidně zabít.(17.10.2017)