Všechno, co mám rád

Slovensko, 2017, 85 min

Režie:

Vladimír Balko

Účinkují:

Štefan Skrúcaný (moderátor), Ondrej Kandráč (moderátor), Tomáš Matonoha, Zuzana Norisová, Marián Miezga, Milan Ondrík, Michal Hudák, Lukáš Latinák, Lujza Garajová Schrameková, Róbert Jakab (více)

Hudobno-zábavná šou so Štefanom Skrúcaným, Kandráčovcami a veselými hosťami. (TV JOJ)

Uesbe

zvyšujem na tri.....kvalita epizódy závisí od schopnosti hostí prebiť Kandráča a Skrúcaného, a to je Skrúcaný ešte ten menší problém - kde je Noga, keď by sa možno aj zišiel?! Noga už bol.....no, nič moc, ale vzhľadom na okolnosti sa to dá chápať. Ostatní hostia v 80% prípadoch príjemne prekvapujú, zvyšok sa dá pretrpieť. ()

Marze

Viděl jsem desátý díl a žádná řachanda to tedy nebyla. Historky a vtípy až na výjimky bez point, k tomu promítání oblíbených videí hostů, vzprávění co mají rády jejich karaoke. Jako příjemné chvílé strávené mezi oblíbenými lidmi ze showbyznysu proč ne, ale nikoho jsem z nich neznal. Deset procent dávám za zpívajícího Fantomase za doprovodu cimbálovky. ()

Pokri

Že to nie je vtipné by sa ešte dalo prepáčiť, ale je to vyslovene trápne, čo je problém. Skrúcaný sem-tam zrecykluje 30-ročný vtip, Kandráč zakontruje 40-ročným. Potom sú tu nejaké pokusy o spev bez ohľadu na to, či je daný hosť spevák alebo nie. Nič viac, nič menej, holt, talkšou u nás nevieme robiť. ()

Autogram

Ale no tak, až také zlé to nie je, aby to bolo v čiernej farbe. Nemusí každému sadnúť Kandráč a jeho východniarsky humor a hudba, ale Skrúcaný je dobrý moderátor, zvládne každú situáciu a pozýva si dobrých hostí. Keď sa objaví hosť, ktorý aj zaspieva (k čomu prinútili skoro každého), tak vzniknú pesničky, pri ktorých sa treba chytať za brucho, napríklad Marcel a jeho Ľúbim ťa. Alebo vzniknú úplne dojemné situácie, ako keď nečakane zaspieval Ďurovčík na počesť Štefana Nosáľa. ()

Aljak

Nič v zlom, ale načo je Slovensku ďalšia talk-show? Vari sa ešte dostatočne naše všadeprítomné "celebritky" nepopredvádzali vo všemožných reláciách, súťažiach a iných talk-shows? Treba však uznať, že formát tejto talk-show nie je rozhodne na zahodenie - páči sa mi najmä jej hudobný rozmer, hoci s často preafektovanými výstupmi. Čo sa týka moderátorského dua, tak ešte Kandráča ako tak znesiem, ale Skrúcaný doslova sám so sebou súťaží vo vlastnej infantilite a extrovertnosti - samozrejme, že aj víťazí! No a samozrejme kvalita konkrétnych dielov záleží od prítomných hostí - sem tam aj motyka vystrelí... ()