Smosh: The Movie

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 84 min

• JamesSi

Představte si pětiminutový běžný skeč. Natáhněte ho na 90 minut s tím, že nepřidáte vtipy a nebo příběh. Dejte to natočit nějakému režisérovi, který je průměrný řemeslník a dělá to jen pro peníze. Dejte mu malý rozpočet. Dostanete něco naprosto nudného a nezáživného s příšernými vizuálními efekty a nevtipnými vtipy. Vydejte to. Vaše YouTube fanoušci se na film sesypou a označí ho za nejlepší film všech dob. Pro ostatní to bude jen krácení jejich života, nebo. Film jsem vypl po 40 minutách. Ani jednou jsem se neusmál. 0/5 Rada na závěr: Čas utíká před vašima očima(5.8.2015)

• Baronne

Je to fakt šílená blbost. Ale Smosh mám rád, jedni z nejlepších Youtuberů ever. Možná to má i nějakej skrytej smysl.. Ale hodně hluboko..(10.9.2015)

• tXtX

Fúha, tak toto bola ozaj sprostosť.. Príšerne umelé, trápne, Cčkové a hlavne nevtipné. Vôbec sa to nenieslo v duchu youtube videí. Čakal som hodinový skeč s nejakým pošahaným príbehom a samozrejme s typickými "hereckými rysmi" oboch zúčastnených (tj. prehrávanie, ksichty atď), no nedočkal som sa. Ničoho. Ničoho vtipného! Vzhľadom na ich starú tvorbu, ktorú mám úprimne naozaj veľmi rád, dávam až nenormálne nadhodnotené dve hviezdy. Aj keď si to samozrejme nezaslúžia. 30%(5.6.2016)

• Ascate

Desetiminutové YouTube video natažené na hodinu a půl, které eliminovalo téměř vše, co dělá Smosh tím, co jsou. Čekal jsem spoustu, ale že se budu nudit po deseti minutách a přát si, aby už to skončilo rozhodně nebylo na seznamu. Všechny vtipné scény jsou už v traileru a zbytek nestojí za investovaný čas.(11.8.2015)

Něco úplně jiného než jsem čekal. Očekával jsem hodinu a půl dlouhé YouTube video. Nakonec to s youtubovou tvorbou Smosh mělo kromě tvůrců málo společného. Některé jejich rysy jako je přehrávání zůstali, ale přidali k tomu ještě spoustu věcí navíc. Na jedno podívání a pár zasmátí to úplně stačí. Jen škoda, že se tu mihlo jen pár youtuberů, ale i ti potěšili (hlavně teda Harley Morenstein jako šílený pošťák).(26.7.2015)