poster

Nová šance

 • USA

  The Bachelors

 • USA

  The Whole New Everything

  (pracovní název)

Komedie / Drama

USA, 2017, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ***

  Když Vám z kraje sednou herci, tak dobře, můžete si připsat jednu hvězdičku. Pokud na nich ale vůbec nic nevidíte a na film koukáte jen z čisté otupělosti přepnout kanál, tak zůstaňte u tří a podle stupně nasranosti postupně klesejte. Průměrný americký drama, kterých je tuna. A J.K. Simmons a Julie Delpy se svojí francouzštinou to nezachránila.(18.3.2018)

 • Rockerman
  ***

  Otec a syn se jen velmi těžce vyrovnávají ze smrti milované manželky a matky. Překvapivě to jde lépe mladému Wessovi, než až příliš zamilovanému Billovi. Z kraje jsem si myslel, že to zas bude nějaká připitomělá "hájskůl", no a částečně to tak bylo. Naštěstí se pak z toho vyklubala docela kultivovaná a neurážející podívaná s dramatickou zápletkou ke konci filmu. Rozhodně to však nemusím vidět dvakrát. Potěšila účast Julie Delpy, někdejší Céline z Linklaterovy výborné a po devíti letech vždy natočené romantické trilogie.(24.7.2018)

 • venison
  ****

  Romance "Nová šance" je tuctová, ale na druhou stranu velmi příjemná jednohubka s temnými dramatickými prvky (motiv sebevraždy, deprese a smrti blízkého člověka).. Herecké obsazení je fajn.. Ráda jsem viděla J.K. Simmonse v roli zoufalého vdovce.. Také mile překvapila Julie Delpy jako roztomilá francouzštinářka, kterou jsem dlouho nikde neviděla.. Milý příběh s dobrým koncem, který diváka vytáhne i z té nejhlubší depky a nese poselství "bude líp"..(7.5.2018)

 • hygienik
  **

  TENTO KOMENTÁR JE FRUSTROVANÝ a MôŽE VÁS POHORŠIŤ!!! Strašne som sa na Bachelors a Odeyu Rush tešil. Bol som si istý, že sa mi film bude páčiť a po dlhom čase mu dám 100%. Strašne ma nasral fakt, že som dostal obmedzenú žánrovú škatuľku, kde si chce časť protagonistov hodiť mašľu, zatiaľčo jeden mal sex, hoci ho nechcel a druhý ho zas nemal, hoci ho chcel. Áno ľudia tam mali vážne problémy a nechcem ich bagatelizovať, ale ja som dúfal v krásny pozitívny film. On v konečnom dôsledku je na konci pozitívny, ale pozeral som sa na hodiny asi každú minútu, ako som chcel, aby tá žuvačka už skončila. Predtým som videl na Luxe reláciu o tom, prečo je masturbácia hriech. Celý film mi hlodala v hlave idea, že keby sa hlavní hrdinovia filmu pravidelne, z čisto medicínskych dôvodov sebaukájali, svet by im hneď pripadal krajší. Laskavý čtenář, ať promine.(18.2.2018)

 • eLeR
  ****

  Film, ktorý rieši smutné veci, ale veľmi príjemne sa naň pozerá. Všetko zlé sa na dobré obráti, všetci nasadnú do modrého auta so zmrzlinou v rukách, budú viesť veselý rozhovor, hrať bude pohodový song a vy sa budete usmievať ako tichý blázon. Ale človek potrebuje niekedy vypnúť, a na to sú tu takéto filmy. Herecky veľmi fajn.(23.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace