Epizoda 2 (E02) (epizoda)

Drama / Mysteriózní / Romantický

Austrálie, 2018, 52 min

• honajz2

Epizoda, ve které se skoro celou dobu nestane nic, akorát se zde ukáže pár střípků z minulosti slečny Appleyardové. V posledních 10 minutách dojde ale k nějakému posunu, Edith vypráví, co se stalo na skále (btw tady jsem doufal, že se dočkám té slavné scény šplhání - no ani prd, bylo to dost zkrácené) a objeví se zde pro mě dvě důležité scény, které mám rád ve filmu - červené mraky a papírková cesta. Červené mraky se tady překvapivě povedly dost dobře, dokonce jsem je i na obloze viděl, a to dvakrát. Bohužel Papírková cesta tady byla neskutečně, ale fakt neskutečně odfláklá. Jak to má pak vyvolat tu atmosféru, vždyť díky takovým scénám fungoval ten film, ale seriál se snaží asi o něco jiného. A moc se mu to nedaří. 2*(11.3.2020)

• Necrotongue

Předchozí díl mě i přes své nedostatky dokázal přece jen zaujmout, druhé epizodě se to už nepodařilo. Pokud bych mohl něco ocenit, byla by to znovu kamera a hlavně krásné přírodní záběry. Děj byl ale zoufale prázdný, neviděl jsem nic podstatného a dost jsem se nudil.(7.6.2020)