Epizoda 3 (E03) (epizoda)

Drama / Mysteriózní / Romantický

Austrálie, 2018, 53 min

• honajz2

Asi je třeba smířit se s tím, že to nebude mít tu atmosféru, jakou má ten film. Ono se to snaží vytvořit atmosféru po svém, úplně jiným a ne zrovna funkčním způsobem. Tady to ale poprvé za celé tři epizody nějak fungovalo. Taky to vypadalo, že by se zde mohl nějak víc rozvíjel děj, protože začínám mít dojem, že od teď to bude mít i svůj alternativní děj, každopádně tohle mé menší "nadšení" trvalo jen ze začátku, protože čím blíže konci díl byl, tím míň se toho v něm dělo a ke konci už z toho byla strašná nuda. Sice dám jenom silné 2*, ale začínám v tom vidět nějaký, byť úplně minimální, potenciál. Každopádně, téměř vše, co ukázal film, bylo odkryto, přitom seriál je teprve v polovině, takže co se bude dít v dalších epizodách? Těžko říct. Spíš se bojím, co z toho nakonec vypadne - pokud to teda dokoukám do konce. Doteď mě ten seriál neoslovil. Lepší 2*(17.3.2020)

• Necrotongue

Zpočátku jsem si myslel, že by se mohlo blýskat na lepší časy, protože mě začátek epizody celkem zaujal, ale než jsem se nadál, tvůrci nechali příběh opět sklouznout do obvyklé nudy. Navíc mám dojem, že to takhle půjde až do konce, nezdá se mi, že by se chystal tak dramatický zvrat, abych mohl přidat na hodnocení.(7.6.2020)