poster

Gascoigne

Dokumentární

Velká Británie, 2015, 90 min

Režie:

Jane Preston

Scénář:

Jane Preston
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • kaylin
  ****

  Paul Gascoigne nebyl můj oblíbený fotbalista, hlavně i proto, že na největší roky jeho slávy jsem byl přece jen ještě docela malý a na fotbal nekoukal. Tohle je ale příjemně/nepříjemně otevřený dokument, který se zaměřuje na jeho kariéru, hlavně tu první část, ale nevynechává ani kritické okamžiky, k nimž se navíc vyjadřuje sám Gascoigne. Zajímavý pád hvězdy.(18.6.2015)

 • carlos 2010
  ****

  Trocha atypický dokument o jednom z najrozporuplnejších športových celebrít. Tí, čo si ho pamätali, pochopia o čom to celé je.(15.7.2015)

 • Pantata
  **

  Nojo, tak jsme se dozvěděli, kde Gazza hrál, jak ho všichni měli rádi, pochválili ho tři, bez většího smyslu vybraní řečníci (Lineker, Rooney, Mourinho), viděli pár jeho gólů... Ale rozhodně to není komplexní dokument, který by se ke Gascoigneho osudu hodil, o jeho rodinném životě a zbití manželky nepadne ani slovo, o jeho neslavném konci kariéry, o tom, jak ho alkohol poslal zcela na dno, o léčení...(9.7.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace