Bawoonti heonteoseu

Jižní Korea / Čína / Hong Kong, 2016, 105 min

Tae-ra Sin

Louis Jan-kau Wong
  • Lacike

To ma zase EvilPhoEniX nalakal vdaka slusnemu traileru na riadnu volovinu. Film som vydrzal sledovat 20 minut a potom som preklikal akcne sceny. Nemam sajnu o co tam islo. Nejaky mladici tam neustale kecali a snazili sa o humor, ale ten isiel uplne mimo mna. Bohuzial aj akcne sceny su pojate v nenarocnom style, takze nielen bitky ale aj nahanacky a zrazky aut postradaju tvrdost a pôsobia umelo a trikovo. Proste ma to vôbec nebavilo. Kedze som film nedopozeral, tak ho neohodnotim, ale keby mi Arnie drzal nad hlavou gulomet, ze ho fakt musim ohodnotit, tak by som dal asi 1* za nejake tie fragmenty bitiek.(9.10.2016)

Kdyby se tvůrci trochu krotili v tom, jaká z toho nakonec vylezla stopáž a místo toho zkusili ještě víc akce, ještě víc šílenějších scén, tak je to paráda, mnohem zábavnější, s lepším drivem. Takhle je to místy hodně utahané, ale svou funkci to stejně plní. Příjemný moderní retro film ve stylu "Mission: Impossible"(17.10.2016)

• EvilPhoEniX

Tohle mi vůbec nesedlo. Celý film je pojat tak infantilně a trapně, že jsem se místy až styděl. Divná technologie, nefungující humor, je to celé až moc barevné a přeafektované, zkrátka to má vše, co akční film nemá mít s divným záporákem včetně. Překvapily snad jen slušné souboje, na které se dalo koukat, zbytek skutku jak ze Spy Kids. 40%(6.10.2016)

• Hollohlaway

Vážně nesmyslný děj plný nelogičností a zmatků. Pro ztřeštěnou asijskou poetiku mám pochopení, ale tohle nemělo hlavu ani patu. Připomínalo mi to Spy kids na steroidech , barevné, dětinské a plné technických udělátek a la Mission Impossible. Občas slušná akční scéna a asi dva vtipy. Hořké zklamání.(5.10.2016)

Pohodová akční komedie s Lee Min-hem. Děj není nijak složitý, ale pořád se něco děje, takže jsem se bavila a u některých scén se i nasmála. Wallace Chung a Fan Siu-wong parádně perlili. Na jeho "To byl můj první polibek, oppaaaa!" hodně dlouho nezapomenu :) Vtipné scény a slovní přestřelky střídají ty skutečné s pistolemi, souboje, honičky a výbuchy. Záporák byl sice správně šíleně ujetý, ale v některých scénách mi přišlo, že přeci už jen moc tlačí na pilu. Ale co, ostatní super, tak přimhouřím oko. Hodně se mi líbily lokace a bombový ohňostroj za doprovodu písničky Time to Say Goodbye od Andrea Bocelliho & Sarah Brightman byl prostě paráda. Přeloženo.(2.10.2016)