Reklama

Reklama

Seznamte se s roztomile neškodným panicem Jimem, kterému dívky nahánějí hrůzu. Kvůli zarputilému přesvědčení, že musí přijít v předvečer svých třicátin o panictví, však společně se svým namyšleným kamarádem Alexem podlehne krásným sestrám Kitty a Lulu, které se rády nechávají balit na baru a noci tráví s muži ve svém starém sídle. Přesto jsou stále panny a o svůj stav rozhodně nehodlají přijít. Své panenství si totiž schovávají pro jinou příležitost, k níž budou noční návštěvníky také potřebovat – nejlépe mrtvé! Vrznout si ještě nikdy nebylo tak zatraceně těžké. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Recenze (33)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Má to originální námět, kde dvě slečny navštěvují po nocích bar a zabíjejí muže ve svém starém sídle, vše se zkomplikuje když narazí na dvojici 30 letého panice, který má z žen panickou hrůzu a jeho nejlepšího kamaráda, který je přesně jeho opakem. Velkým plusem je suchý černý britský humor, který zde funguje bezvadně a jako Komedie je film velmi vtipný, po hororové stránce zaujme vlastně jen finále, které vrcholí velkým šíleným fightem, který rozhodně překvapí i pobaví. Já se bavil fajn překvápko. 70% ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Odľahčená, čierna komédia, postavená na pomerne originálnom, maximálne prihlúplom príbehu, ktorý mne osobne hneď od úvodu nesmierne sadol. Mám rád britský akcent a ešte viac ten ich “suchý” humor, takže za mňa palec hore. No, a i keď je toho z hororovej stránky, v ponuke akosi pomenej, Ja som sa bavil a vrelo odporúčam. Krvavé jatka však neočakávať .. ()

Reklama

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Dve ženy žijúce v starodávnom sídle si sem pravidelne privádzajú mužov, ktorých neskôr zavraždia. Tentokrát im do oka padne odrastený panic, ktorý ale nedokáže vydržať bez svojho otravného kamaráta. Preto sa rozhodnú vyskúšať dvojité rande, ktoré sa ale neskončí dobre a už vôbec nie podla pôvodného plánu. - Podarená zábava, ktorá ale funguje ovela lepšie ako komédia, než ako horor. Postavy sú sympatické a je velmi zaujímavé sledovať, ako dobre hrá pán Danny Morgan postavu, ktorú si sám napísal. S týmto som sa u hororu ešte nestretol, ale fungovalo to správne, takže to bola dobrá volba. Páčilo sa mi ešte aj sídlo miestnych žien, kde sa ale odohrávalo menej scén, než by mi vyhovovalo. Nebolo to zlé, ale prišlo mi to ku koncu už dosť naťahované a z hororového hladiska som ostal rovnako ako mládenci v tomto horore bez uspokojenia. ()

Vančura 

všechny recenze uživatele

Prvních 6 minut - vcelku zábavná úvodní sekvence a výtvarně nápadité titulky - mě příjemně navnadilo, ale jakmile na scénu nastoupil ten příšerný zrzek, můj zájem klesnul na bod mrazu (ani zbytek castu mě moc nenadchnul, naopak). Obecně tenhle typ zrzatých herců nemůžu vystát, ať už se jmenují Danny Morgan, Domhnall Gleeson, Kris Marshall... jakkoli. Současně jsem si při tom uvědomil, jak už mám alergii na všechny filmy o panicech, protože mi všechny přijdou neuvěřitelně stupidní, tento nevyjímaje. Hlavní mužské postavy se zde chovají jak naprostí idioti - nechápu, proč bych jim potom měl nějak fandit, aby si zachránili život. Děj mi ani nepřišel kdovíjak vtipný (o nějaké větší scenáristické invenci nemluvě) a film na mě místy dokonce působil až nepříjemně amatérsky. Spolu s výše zmíněným hodně nepříjemným obsazením je to pro mě další důvod, proč bych se tomuto filmu podruhé obloukem vyhnul. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

„Nobody focks you sober!“ Podivný střih, uhrančivá psychopatka Kelly Wenham, funkční humorná struna (především zásunuchtivý anglický Gyllenhaal), jedna ostrá mezipohlavní pranice a dojemné vítězství neposkvrněnosti. Jako lehce hororová komedie o panické panice splnilo Dvojitý rande svůj účel s nadhledem.. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama