Dvojitý rande

Double Date

Komedie / Horor

Velká Británie, 2017, 90 min

Danny Morgan

Má to originální námět, kde dvě slečny navštěvují po nocích bar a zabíjejí muže ve svém starém sídle, vše se zkomplikuje když narazí na dvojici 30 letého panice, který má z žen panickou hrůzu a jeho nejlepšího kamaráda, který je přesně jeho opakem. Velkým plusem je suchý černý britský humor, který zde funguje bezvadně a jako Komedie je film velmi vtipný, po hororové stránce zaujme vlastně jen finále, které vrcholí velkým šíleným fightem, který rozhodně překvapí i pobaví. Já se bavil fajn překvápko. 70%(18.4.2018)

Dve ženy žijúce v starodávnom sídle si sem pravidelne privádzajú mužov, ktorých neskôr zavraždia. Tentokrát im do oka padne odrastený panic, ktorý ale nedokáže vydržať bez svojho otravného kamaráta. Preto sa rozhodnú vyskúšať dvojité rande, ktoré sa ale neskončí dobre a už vôbec nie podla pôvodného plánu. - Podarená zábava, ktorá ale funguje ovela lepšie ako komédia, než ako horor. Postavy sú sympatické a je velmi zaujímavé sledovať, ako dobre hrá pán Danny Morgan postavu, ktorú si sám napísal. S týmto som sa u hororu ešte nestretol, ale fungovalo to správne, takže to bola dobrá volba. Páčilo sa mi ešte aj sídlo miestnych žien, kde sa ale odohrávalo menej scén, než by mi vyhovovalo. Nebolo to zlé, ale prišlo mi to ku koncu už dosť naťahované a z hororového hladiska som ostal rovnako ako mládenci v tomto horore bez uspokojenia.(25.4.2018)

„Nobody focks you sober!“ Podivný střih, uhrančivá psychopatka Kelly Wenham, funkční humorná struna (především zásunuchtivý anglický Gyllenhaal), jedna ostrá mezipohlavní pranice a dojemné vítězství neposkvrněnosti. Jako lehce hororová komedie o panické panice splnilo Dvojitý rande svůj účel s nadhledem..(18.9.2018)

Čierna komédia u ktorej krvavý a akčný humor skutočne funguje. Štvorica (v zložení sexy kosť, sexy hlas, zrzavá trapka a sebavedomá trapka) zažila divokú noc. Pobavil som sa, minutáž zvolená ideálne, herci neokukaní. Vrcholom bol určite súboj medzi Alexom a Kitty. Film o ktorom sa nehovorí, ale zaslúžil by si to. Nie je to diamant, ani zlato, ale jeden príjemne divný večer Vám zaplatí a ešte zostane aj na kondomy.(20.10.2019)

Odľahčená, čierna komédia, postavená na pomerne originálnom, maximálne prihlúplom príbehu, ktorý mne osobne hneď od úvodu nesmierne sadol. Mám rád britský akcent a ešte viac ten ich “suchý” humor, takže za mňa palec hore. No, a i keď je toho z hororovej stránky, v ponuke akosi pomenej, Ja som sa bavil a vrelo odporúčam. Krvavé jatka však neočakávať ..(15.4.2018)