poster

Dvojitý rande

 • Velká Británie

  Double Date

Komedie / Horor

Velká Británie, 2017, 90 min

Scénář:

Danny Morgan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kuckaAFC
  ****

  Kvalitní béčková podívaná, ideální na osobité půlnoční projekce ve Varech. Nechybí akce, napětí ani dějové zvraty a vše vrcholí závěrečným soubojem. Ve svém žánru rozhodně špička, doporučuji sledovat v pozdějších hodinách po nebo během konzumace alkoholických nápojů! (KVIFF 2017)(6.7.2017)

 • Enšpígl
  ***

  Ono se to zpočátku moc dobře nejevilo, ale film postupně přitvrzuje na absurditě a humoru a vše dokoná paradní bitkou mezi Alexem a Kitty, která mě díky dialogům připoměl dokonce i Válku Rosseových a hláška "tak tohle jsem fakt nečekal" mně naprosto rozsekala, protože její načasování nemohlo být lepší. Černý humor tady dostal zelenou.(2.2.2018)

 • Malarkey
  ***

  Anglická jednohubka s tak nějak akorát přidrzlým humorem, u kterého se sice zase tak smát nebudete, ale za to se můžete těšit na závěrečnou scénku, která mě z celého filmu pobavila nejvíce. A to přitom není tak vtipná, jako spíš dobře natočená.(27.1.2018)

 • Wicky
  ****

  Černohumorná, béčková řežba. Pulnoční projekce ve Varech. 8/10(7.7.2017)

 • Jhershaw
  ***

  Rozhodně jeden z těch lepších půlnočních filmů, aneb základem je humor. Sice mi klasicky přišlo, že někde ve 3/4 docházel trochu dech a že ještě pár minut vystřihout a odsejpalo by to víc, ale jinak spokojenost. 70 %(9.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace