Dvojitý rande (festivalový název)

Double Date

Komedie / Horor

Velká Británie, 2017, 90 min

Danny Morgan

Rozhodně jeden z těch lepších půlnočních filmů, aneb základem je humor. Sice mi klasicky přišlo, že někde ve 3/4 docházel trochu dech a že ještě pár minut vystřihout a odsejpalo by to víc, ale jinak spokojenost. 70 %(9.7.2017)

Ano,po delší době komediální horůrek na který se dá dívat a dobré gagy které jsou neokoukané .Humor působí velmi fajn a filmík skvěle odsejpá.Za mě 4 hvězdy.(1.10.2017)

Černohumorná, béčková řežba. Pulnoční projekce ve Varech. 8/10(7.7.2017)

Neohraný vtípky správně promíchaný s napětím. Chválím vizuál, hudbu, nápady i herce. S tímto filmem by jste se ve Varech neměli minout. (-85%), (KVIFF 2017)(5.7.2017)

Kvalitní béčková podívaná, ideální na osobité půlnoční projekce ve Varech. Nechybí akce, napětí ani dějové zvraty a vše vrcholí závěrečným soubojem. Ve svém žánru rozhodně špička, doporučuji sledovat v pozdějších hodinách po nebo během konzumace alkoholických nápojů! (KVIFF 2017)(6.7.2017)