Dvojitý rande

Double Date

Komedie / Horor

Velká Británie, 2017, 90 min

• MIMI.kry

Místy to trochu zábavné bylo, většina vtípků se ovšem moc nepovedla. Jako komedie a parodie na horory snad, strašidelné to moc není. Nejvtipnější je závěrečná hláška dvou pseudomilenců: "Nikdy na tebe nezapomenu." "Já na tebe taky ne. Možná po pár letech intenzivní psychoterapie ano." :) Není to úplný průšvih, není to ani žádná sláva, prostě taková oddechová kravinka o nešikovných pakách. :) Dávám 35%.(9.7.2020)

Double Date vnímam ako britskú odpoveď či variáciu na o rok staršiu Noc Panica, ktorá síce zďaleka nie je márna, obsahuje niekoľko správne uletených momentov a väčšinu minutáže ma bavila, v miere šialenosti, úchylnosti či odpornosti však spomínanému španielskemu kúsku môže len ťažko konkurovať.(6.3.2018)

Odľahčená, čierna komédia, postavená na pomerne originálnom, maximálne prihlúplom príbehu, ktorý mne osobne hneď od úvodu nesmierne sadol. Mám rád britský akcent a ešte viac ten ich “suchý” humor, takže za mňa palec hore. No, a i keď je toho z hororovej stránky, v ponuke akosi pomenej, Ja som sa bavil a vrelo odporúčam. Krvavé jatka však neočakávať ..(15.4.2018)

Double Date mi v paměti utkví už jen proto, že jsem ho nestihla za jeho časů ve Varech a ještě rok poté nebyl k sehnání , i kdyby jen s anglickými titulkami a dopídit se k němu mě stálo opravdu dost úsilí. No ale už ho mám za sebou a jsem fakt hrozně ráda, že ten hon stál za to a Benjamina Barfoota společně s Dannym Morganem oceňuji za to, že dokázali jejich debut udělat tak vtipný a zároveň krvavý bez stop po trapnosti a klišovitosti. Nechyběl typický britský humor a spousta šílených vedlejších postav (rodinná oslava byla fakt bizár). Závěr sice nebyl asi úplně to,co jsem čekala a nabralo to trochu šílené otáčky, ale vesměs tomu nemám co vytknout, protože jsem se bavila královsky. Super festivalovka.(14.10.2018)

Má to originální námět, kde dvě slečny navštěvují po nocích bar a zabíjejí muže ve svém starém sídle, vše se zkomplikuje když narazí na dvojici 30 letého panice, který má z žen panickou hrůzu a jeho nejlepšího kamaráda, který je přesně jeho opakem. Velkým plusem je suchý černý britský humor, který zde funguje bezvadně a jako Komedie je film velmi vtipný, po hororové stránce zaujme vlastně jen finále, které vrcholí velkým šíleným fightem, který rozhodně překvapí i pobaví. Já se bavil fajn překvápko. 70%(18.4.2018)