poster

Dvojitý rande

 • Velká Británie

  Double Date

Komedie / Horor

Velká Británie, 2017, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MIMI.kry
  **

  Místy to trochu zábavné bylo, většina vtípků se ovšem moc nepovedla. Jako komedie a parodie na horory snad, strašidelné to moc není. Nejvtipnější je závěrečná hláška dvou pseudomilenců: "Nikdy na tebe nezapomenu." "Já na tebe taky ne. Možná po pár letech intenzivní psychoterapie ano." :) Není to úplný průšvih, není to ani žádná sláva, prostě taková oddechová kravinka o nešikovných pakách. :) Dávám 35%.(9.7.2020)

 • Karamanlis
  ***

  Double Date vnímam ako britskú odpoveď či variáciu na o rok staršiu Noc Panica, ktorá síce zďaleka nie je márna, obsahuje niekoľko správne uletených momentov a väčšinu minutáže ma bavila, v miere šialenosti, úchylnosti či odpornosti však spomínanému španielskemu kúsku môže len ťažko konkurovať.(6.3.2018)

 • *CARNIFEX*
  ****

  Odľahčená, čierna komédia, postavená na pomerne originálnom, maximálne prihlúplom príbehu, ktorý mne osobne hneď od úvodu nesmierne sadol. Mám rád britský akcent a ešte viac ten ich “suchý” humor, takže za mňa palec hore. No, a i keď je toho z hororovej stránky, v ponuke akosi pomenej, Ja som sa bavil a vrelo odporúčam. Krvavé jatka však neočakávať ..(15.4.2018)

 • dubinak
  ****

  Double Date mi v paměti utkví už jen proto, že jsem ho nestihla za jeho časů ve Varech a ještě rok poté nebyl k sehnání , i kdyby jen s anglickými titulkami a dopídit se k němu mě stálo opravdu dost úsilí. No ale už ho mám za sebou a jsem fakt hrozně ráda, že ten hon stál za to a Benjamina Barfoota společně s Dannym Morganem oceňuji za to, že dokázali jejich debut udělat tak vtipný a zároveň krvavý bez stop po trapnosti a klišovitosti. Nechyběl typický britský humor a spousta šílených vedlejších postav (rodinná oslava byla fakt bizár). Závěr sice nebyl asi úplně to,co jsem čekala a nabralo to trochu šílené otáčky, ale vesměs tomu nemám co vytknout, protože jsem se bavila královsky. Super festivalovka.(14.10.2018)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Má to originální námět, kde dvě slečny navštěvují po nocích bar a zabíjejí muže ve svém starém sídle, vše se zkomplikuje když narazí na dvojici 30 letého panice, který má z žen panickou hrůzu a jeho nejlepšího kamaráda, který je přesně jeho opakem. Velkým plusem je suchý černý britský humor, který zde funguje bezvadně a jako Komedie je film velmi vtipný, po hororové stránce zaujme vlastně jen finále, které vrcholí velkým šíleným fightem, který rozhodně překvapí i pobaví. Já se bavil fajn překvápko. 70%(18.4.2018)