Reklama

Reklama

Dvojitý rande

  • Velká Británie Double Date
Trailer 1

Obsahy(1)

Seznamte se s roztomile neškodným panicem Jimem, kterému dívky nahánějí hrůzu. Kvůli zarputilému přesvědčení, že musí přijít v předvečer svých třicátin o panictví, však společně se svým namyšleným kamarádem Alexem podlehne krásným sestrám Kitty a Lulu, které se rády nechávají balit na baru a noci tráví s muži ve svém starém sídle. Přesto jsou stále panny a o svůj stav rozhodně nehodlají přijít. Své panenství si totiž schovávají pro jinou příležitost, k níž budou noční návštěvníky také potřebovat – nejlépe mrtvé! Vrznout si ještě nikdy nebylo tak zatraceně těžké. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (36)

dubinak 

všechny recenze uživatele

Double Date mi v paměti utkví už jen proto, že jsem ho nestihla za jeho časů ve Varech a ještě rok poté nebyl k sehnání , i kdyby jen s anglickými titulkami a dopídit se k němu mě stálo opravdu dost úsilí. No ale už ho mám za sebou a jsem fakt hrozně ráda, že ten hon stál za to a Benjamina Barfoota společně s Dannym Morganem oceňuji za to, že dokázali jejich debut udělat tak vtipný a zároveň krvavý bez stop po trapnosti a klišovitosti. Nechyběl typický britský humor a spousta šílených vedlejších postav (rodinná oslava byla fakt bizár). Závěr sice nebyl asi úplně to,co jsem čekala a nabralo to trochu šílené otáčky, ale vesměs tomu nemám co vytknout, protože jsem se bavila královsky. Super festivalovka. ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Dve ženy žijúce v starodávnom sídle si sem pravidelne privádzajú mužov, ktorých neskôr zavraždia. Tentokrát im do oka padne odrastený panic, ktorý ale nedokáže vydržať bez svojho otravného kamaráta. Preto sa rozhodnú vyskúšať dvojité rande, ktoré sa ale neskončí dobre a už vôbec nie podla pôvodného plánu. - Podarená zábava, ktorá ale funguje ovela lepšie ako komédia, než ako horor. Postavy sú sympatické a je velmi zaujímavé sledovať, ako dobre hrá pán Danny Morgan postavu, ktorú si sám napísal. S týmto som sa u hororu ešte nestretol, ale fungovalo to správne, takže to bola dobrá volba. Páčilo sa mi ešte aj sídlo miestnych žien, kde sa ale odohrávalo menej scén, než by mi vyhovovalo. Nebolo to zlé, ale prišlo mi to ku koncu už dosť naťahované a z hororového hladiska som ostal rovnako ako mládenci v tomto horore bez uspokojenia. ()

Reklama

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

„Nobody focks you sober!“ Podivný střih, uhrančivá psychopatka Kelly Wenham, funkční humorná struna (především zásunuchtivý anglický Gyllenhaal), jedna ostrá mezipohlavní pranice a dojemné vítězství neposkvrněnosti. Jako lehce hororová komedie o panické panice splnilo Dvojitý rande svůj účel s nadhledem.. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Zhovadilosť už svojím nápadom. Dve fakt škaredé panny, to je fakt prekvapenie že Angličanky, si natrhnú dvoch ešte škaredších panicov, prekvapenie zas Angličania, a chcú ich zabiť. Celá pointa uniká. Ani horor ani komédia. Čistá zbytočnosť. Jediný dôveryhodný tam bol Michael Socha, pretože fakt hral jak socha. ()

Kudly4 

všechny recenze uživatele

Nemusím Horory ani komedie z Velké Británie, ale tohle se vážně povedlo. Na hlavní čtveřici se dívalo dobře, Dannymu, role panice sedla jako hrnec na prdel a Kelly je opravdu sexy kus. Má to skvělou atmosféru, úvodní ubodání fakt výborný a závěrečný fight velice povedený. Možná se to v průběhu táhlo, ale mně osobně to vůbec nevadilo. Bavil jsem se, doporučuji. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama