Heslo

(pořad)
Zábavný / Soutěžní
Slovensko, 2017, 60 min

Účinkují:

Milan Junior Zimnýkoval (moderátor)

V relácii si merajú sily dvojice celebrít. Súťažiaci z dvojice dostane lístok s heslom a svojmu partnerovi ho môže napovedať len jedným slovom. Toto slovo môže buď opísať, označiť alebo napodobniť. Pri hádaní hesla vzniká množstvo vtipných situácií. Ak súťažiaci heslo na lístku neuhádne, pozornosť sa presúva na druhú dvojicu. Moderátorom relácie je Milan „Junior" Zimnýkoval. (TV JOJ)

MM_Ramone odpad!

Hipsterské hovno s divným menom Milan Zimnýkoval by si nechal pre hrsť euráčov aj koleno prevŕtať. Keď mu niekto zašuští pod nosom s balíkom peňazí, tak odmoderuje hoci čo. Tento krát sa nechal naverbovať do mimoriadne hlúpej a nezábavnej súťažnej show "Heslo". Junior, Junior zrejme máš toľko rozumu, že si už na začiatku musel vedieť, že to bude stáť za psí prd, no ale ten tučný honorár bol hodne lákavý, čo? Zimnýkoval pomaly sa stávaš synonymom pre slovné spojenie televízny odpad! ()

silentname odpad!

"Heslo" je šou, ktorá neprináša absolútne nič. Zabitý humor, nulová zábava, nulová atmosféra, nulová funkčnosť. Okrem toho ide o šou, ktorá nepridá nikomu absolútne nič. Čo si môžeme z toho odniesť? Ak niečo nie je zábavné a nemá to žiadny reálny význam, načo vôbec takú šou robiť? Téma na zamyslenie. ()

Arsenal83 odpad!

Stupídnosť na úrovni TV HNOJ s bravčovým moderátorom, ktorý už vyčerpal všetok svoj humorný potenciál, už nie je vtipný, ale len smiešny. Celebrity typu buziHorján, či nespeváka Puskailera snáď netreba predstavovať. ()

Aljak odpad!

Zas len ďalšia absolútne zbytočná a trápna súťažná relácia, v ktorej sa predvádzajú naše "populárne" celebrity. Kto toto stále vymýšľa? Respektíve, koho toto vôbec môže ešte baviť sledovať? To mi je záhada... ()

Autogram odpad!

Niekto si v televízii JOJ pomyslel, že ak je hádať tajné slovo dobrá zábava pre škôlkárov, tak to bude dobrá zábava aj pre divákov. Nebola, iba Junior šliapol opäť vedľa a ako relácia začala, tak rýchlo po dvoch mesiacoch aj skončila. ()

agassi68 odpad!

Za peniaze sú ľudia ochotní robiť takmer čokoľvek. To chápem. Ale nechápem, kto to vydrží sledovať dlhšie ako minútu.. ()

balcazar odpad!

Do 10 minút som mal chuť rozkopať hrtany všetkým účinkujúcim, a keď sa objavil Puskailer, tak som nevedel, či sa smiať alebo plakať. ()

brasek odpad!

"Pri hádaní hesla vzniká množstvo vtipných situácií." - ono to skôr vyzerá, že nikto nevie o čo ide a všetci sú niekde mimo! Áno je to smiešne asi tak desať sekúnd, potom je to trápne. Súťažná relácia je odsúdená na zánik, otázkou je že aký drevák toto vymyslel?! ()

Rado9LH odpad!

Tak toto je fakt odpad. Nezaujímavá, nevtipná relácia. Aj sám Junior si určite uvedomuje, že toto je neskutočný sranec s prepáčením. ()

Pokri odpad!

Keď vyberiete tú najobskúrnejšiu a najnesympatickejšiu partiu ľudí, necháte ju spolu v uzavretej miestnosti hrať hru, ktorá je nudná pre každého vo veku 3+ a s IQ 20+, vznikne vám Heslo. Totálne dno slovenskej televíznej produkcie. ()

maros336 odpad!

Na tomto odpade plnom neznámych trápnych buzerantov, ktorí nemajú na to, byť nazývaní gaymi, ma najviac bavia kritické komentáre na ČSFD :-) ()

d-nao odpad!

Áno, pravdou zostáva, že presne tento typ relácie je ušitý na telo pre úzku skupinu nesvojprávnych ľudí. Čistý odpad dnešnej TVprodukcie nielen pre psychicky narušených jedincov. ()

ROOOOD

Podla mňa na slovenské pomery super. Junior nula bodov. Slabučký moderátor. Kvalita jednotlivých epizód je zavislá od kvality hostí. ()