Vichr 3

Ostwind 3: Aufbruch nach Ora

Windstorm – And the Wild Horses

Dobrodružný

Německo, 2017, 110 min

Jednička byla super, dvojka se taky dala, ale u trojky jsme se s přítelkyní už celkem nudili. Přesto dávám tři hvězdy. A to hlavně za Hannu Binke. Nedokážu si v této trilogii představit jinou herečku. Je úžasná a krásná. Pracoval jsem v Německu docela dlouho a nikdy jsem tam pěknou holku nepotkal. Vidím, že jsem se asi pohyboval po špatných místech :-D(16.2.2018)

Opět mě film dostal 3 díly po sobě se skvělou herečkou a dalším příběhem a hlavně super koncem velký palec nahoru za celou sérii a za dobré herecké výkony a skvělou kameru, hudba bonus. A hlavně za skvělého koně.(8.10.2018)

• hygienik

Mesiac po svetovej DVD premiére k nám do TV tryskom pricválal Vichr 3, rovno aj s CZ dabingom, vec v našich končinách nevídaná. Zostupná tendencia pokračovala aj v 3. dieli, takže sa jedná o zlepenec nanajvýš predvídateľných príhod. Obávam sa, že jediným zámerom Cesty do Ory, bolo túto ságu ukončiť, bez ohľadu na kvalitu práce. Hrali tam 2 herečky, ktorým fandím (Lea van Acken a Hanna Binke), ale ich herecké výkony boli slabučké. Chýbala mi tam výraznejšia medziľudská vzťahová linka.(13.12.2017)

Ja by som zvládol ešte jedno pokračovanie. Nechám sa prekvapiť, či sa dočkám. Musím pochváliť výber herečky Hanne Binke.(12.1.2018)

Film nebyl zdaleka tak dobrý, jako předchozí 1 a 2. Přesto dám plný počet za romantiku, krásné koně a přírodu.(22.12.2017)

Třetí díl mě dojal tím úžasným koncem. Jsou spolu propojeni a proto nemusí být na stejném místě. Líbí se mi tenhle zvláštní vztah člověka s koněm a navíc s obou dílů jsem naprosto chápala, že Vichr patří domů tam, kde se narodil.(21.12.2017)

Prva polovica neskutocna nuda, prechadzajuca do kopu nezmyslov ukoncenych priemernym finale. (Len) z lasky ku konom 3*.(29.6.2019)

Pro mne nejslabší ze všech tří dílů série, možná tou změnou prostředí, možná nepříliš sympatickými dalšími postavami, těžko říct. Samotný závěr mi dal zabrat, ale čekala jsem to, ne, že ne. Kdo viděl jedničku a dvojku, určitě koukněte i na tohle, minimálně pro celistvost osudu hlavních hrdinů. Celkově už ale trojka příliš nenadchne, ani neurazí.(6.5.2018)

• Evanlyn

První i druhý dil se celkem povedli, ale ten 3 byl naprosto zbytečný. Téma zachraňování statku se už vyčerpalo a tak tvůrce nenapadlo nic jiného než že ta holka najednou na těle toho koně objeví záhadný symbol, kterého si předtím nikdo nevšiml. A dobrodružství může začít! Zbytek filmu i takový ten dobrý, ale pro diváky nepříjemný konec byl vlastně naprosto zbytečný.(28.12.2018)