Star Wars: Síly osudu (TV seriál)

Star Wars: Forces of Destiny

Animovaný / Sci-Fi

USA, 2017, 16x3 min

Brad Rau

Zhliadnutá prvá i druhá séria a za mňa spokojnosť. Síce nie úplná, ale vidím ako tu ľudia na to iba hundrú, a preto prilepšujem. Áno je to pre deti, áno je to od Disney, a preto to je také aké je. Ale väčšina je tu banda zabrzdených debilov čo sa nechajú unášať prúdom debility na čsfd, a tak väčšina hodnotení a názorov tu stojí fakt za hovno. Vadí im, že je to krátke, vadí im tamto, vadí im všetko. Vy debilkovci, a to, že je to o Star Wars vám náhodou nevadilo? Nechápem prečo sú niektorí ľudia tak primitívni a nechajú sa ovplyvňovať sračkami typu: je to od Disney = je to o hovne. Pozrú dve časti, pomädlia si ruky, popukajú prsty, a potom napíšu naozaj vyčerpávajúci komentár typu: disney bla bla sračka. Vypnú počítač, a ešte týždeň sú pyšní na svoj yntelygentní skvost na čsfd. Mňa osobne čo trápilo bolo to, že to bolo celé o Rebeloch a light side. Dark side tu nedostala žiaden priestor. A mužské pohlavie teda tiež moc nie. Sú to krátke sketche, nechápem prečo v tom hľadáte príbeh. Si pozrite teda plnohodnotný seriál o Star Wars ako je Clone Wars. Ale samozrejme na to tiež budú niektorí pindať, lebo ako inak je to pre deti....(9.8.2018)

• Madhuri

Je sice hezký, že je to na YT k dohledání zadara ale to je tak asi všechno...Příběhy jsou nemastné, neslané, nevtipné, nepřinášejí absolutně nic nového, žádná zásadní akce se tam taky neděje (a žádné výmluvy že se toho s dvěma minutami moc vymyslet nedá, LEGO jasně ukázalo že to jde)...A hlavně- NESKUTEČNĚ ODPORNÁ ANIMACE! Chápu že to má být zaměřené na ženský hrdinky ale to fakt neznamená, že jako ženská má vypadat i Anakin, Luke a z nějakého důvodu taky Yoda (proti tomuhle byly první animované Clone Wars skvostem!). Prostředí i postavy jsou hrozně odbyté, naanimované mi to, na to že je to oficiální, připadá taky dost lowcost...Pokud chcete vy, nebo vaše děti, kouknout na nějaký kraťas ze světa SW rozhodně sáhněte po LEGO Star Wars a tomuhle se vyhněte OBLOUKEM....PS: Mark Hamill by neměl ztrácet svůj čas nad dabingem věcí jako je tohle.(25.3.2018)

• WilliamMW

Při srovnání s podobným projektem zvaným Clone Wars mi z tohohle vychází tak maximálně jedna hvězda. Příběh horší než jaký můžete vidět ve vecernicku, vizual hluboko pod průměrem možností firmy, která vlastní Pixar. Navíc se tak nějak nemůžu zbavit pocitu, že to nebylo vyrobeno z lásky k SW a detem, ale pouze k penězům a pro účely udelani si dobrého oka u lidi od SJW.(13.7.2017)

Fakt zbytočnosť. Oceňujem, takýto doplnok, ale je to až neskutočne krátke na to aby sa tam niečo stalo. Prečo to nemohlo mat aspoň 10 minut ? 55% - 3*(27.8.2017)

• Darneth

SW večerníček pro prťata.(10.7.2017)

• - Seriál se hlavně zaměřuje na ženské protagonisty filmů a televizních seriálů Star Wars: Jyn Erso, Padme Amidala, Ahsoka Tano, Leia Organa a Rey. (Vyhnalik)

• - Seriál se odehrává během různých období ve vesmíru Star Wars mezi okamžiky filmů a televizních pořadů. (Vyhnalik)

• - Toto je první Star Wars seriál vytvořen ve 2D animaci od Star Wars: Clone Wars (od r. 2003). (Vyhnalik)