poster

Star Wars: Síly osudu (TV seriál)

 • USA

  Star Wars: Forces of Destiny

Animovaný / Sci-Fi

USA, 2017, 16x3 min

Režie:

Brad Rau
 • WilliamMW
  *

  Při srovnání s podobným projektem zvaným Clone Wars mi z tohohle vychází tak maximálně jedna hvězda. Příběh horší než jaký můžete vidět ve vecernicku, vizual hluboko pod průměrem možností firmy, která vlastní Pixar. Navíc se tak nějak nemůžu zbavit pocitu, že to nebylo vyrobeno z lásky k SW a detem, ale pouze k penězům a pro účely udelani si dobrého oka u lidi od SJW.(13.7.2017)

 • samu.dino
  odpad!

  Strašný,strašný!V tomto seriálu je grafika hluboko pod úrovní.A ještě k tomu Disney není tak chudé, aby mělo na lepší grafiku.Anakin Sykwalker vypadá v tomto seriálu strašně!Prostě Disney udělalo z Anakina holku.Taky mistr Yoda stojí za zmíňku.Děj v tomto seriálu je žádný.Tento seriál udělalo Disney jen pro jediný důvod-prachy.Po tomhle seriálu se mi chtělo brečet.Až se budete na to chtít dívat, což bych vám teda fakt nedoporučil,tak se budete muset podívat na 10 dílu Clone Wars, aby jste to hrůzu zahnaly.Za mě 0*.(19.7.2017)

 • Caszidy
  **

  Uff, tohle je strašně, strašně, ale strašně slabé. Musím souhlasit, že zřejmě jediným důvodem pro vznik těchto kraťasů je snaha Disneyho zpopularizovat Star Wars mezi děvčaty a následně tak prodat více hraček.(9.7.2017)

 • Darneth
  **

  SW večerníček pro prťata.(10.7.2017)

 • Shakers
  ***

  Fakt zbytočnosť. Oceňujem, takýto doplnok, ale je to až neskutočne krátke na to aby sa tam niečo stalo. Prečo to nemohlo mat aspoň 10 minut ? 55% - 3*(27.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace