Star Wars: Síly osudu (TV seriál)

Star Wars: Forces of Destiny

Animovaný / Sci-Fi

USA, 2017, 16x3 min

Brad Rau
  • WilliamMW

Při srovnání s podobným projektem zvaným Clone Wars mi z tohohle vychází tak maximálně jedna hvězda. Příběh horší než jaký můžete vidět ve vecernicku, vizual hluboko pod průměrem možností firmy, která vlastní Pixar. Navíc se tak nějak nemůžu zbavit pocitu, že to nebylo vyrobeno z lásky k SW a detem, ale pouze k penězům a pro účely udelani si dobrého oka u lidi od SJW.(13.7.2017)

• Darneth

SW večerníček pro prťata.(10.7.2017)

• Madhuri

Je sice hezký, že je to na YT k dohledání zadara ale to je tak asi všechno...Příběhy jsou nemastné, neslané, nevtipné, nepřinášejí absolutně nic nového, žádná zásadní akce se tam taky neděje (a žádné výmluvy že se toho s dvěma minutami moc vymyslet nedá, LEGO jasně ukázalo že to jde)...A hlavně- NESKUTEČNĚ ODPORNÁ ANIMACE! Chápu že to má být zaměřené na ženský hrdinky ale to fakt neznamená, že jako ženská má vypadat i Anakin, Luke a z nějakého důvodu taky Yoda (proti tomuhle byly první animované Clone Wars skvostem!). Prostředí i postavy jsou hrozně odbyté, naanimované mi to, na to že je to oficiální, připadá taky dost lowcost...Pokud chcete vy, nebo vaše děti, kouknout na nějaký kraťas ze světa SW rozhodně sáhněte po LEGO Star Wars a tomuhle se vyhněte OBLOUKEM....PS: Mark Hamill by neměl ztrácet svůj čas nad dabingem věcí jako je tohle.(25.3.2018)

• samu.dino

Strašný,strašný!V tomto seriálu je grafika hluboko pod úrovní.A ještě k tomu Disney není tak chudé, aby mělo na lepší grafiku.Anakin Sykwalker vypadá v tomto seriálu strašně!Prostě Disney udělalo z Anakina holku.Taky mistr Yoda stojí za zmíňku.Děj v tomto seriálu je žádný.Tento seriál udělalo Disney jen pro jediný důvod-prachy.Po tomhle seriálu se mi chtělo brečet.Až se budete na to chtít dívat, což bych vám teda fakt nedoporučil,tak se budete muset podívat na 10 dílu Clone Wars, aby jste to hrůzu zahnaly.Za mě 0*.(19.7.2017)

Fakt zbytočnosť. Oceňujem, takýto doplnok, ale je to až neskutočne krátke na to aby sa tam niečo stalo. Prečo to nemohlo mat aspoň 10 minut ? 55% - 3*(27.8.2017)

• - Toto je první Star Wars seriál vytvořen ve 2D animaci od Star Wars: Clone Wars (od r. 2003). (Vyhnalik)

• - Seriál se odehrává během různých období ve vesmíru Star Wars mezi okamžiky filmů a televizních pořadů. (Vyhnalik)

• - Seriál se hlavně zaměřuje na ženské protagonisty filmů a televizních seriálů Star Wars: Jyn Erso, Padme Amidala, Ahsoka Tano, Leia Organa a Rey. (Vyhnalik)