Zlatá horečka: Parkerova cesta

(pořad)
  • USA Gold Rush: Parker's Trail
Reality-TV / Dobrodružný
USA, 2017, 21x45 min

V období zlaté horečky v devadesátých letech devatenáctého století zemřely při pokusech zbohatnout na Klondike tisíce mužů. V těžebních kruzích jsou tito muži hrdiny a průkopníky, kteří na cestě za štěstím riskovali to nejcennější – své životy. V této čtyřdílné řadě Parker Schnabel inspirovaný smrtí svého milovaného dědečka, legendárního ostříleného drsňáka Johna Schnabela dobrovolně podstoupí zkoušku ohněm, aby zjistil, jestli má na to, aby se zařadil mezi špičkové zlatokopy. Co zjistí o svých předcích a o boji, který sváděli na cestě za zlatem? (Discovery Channel)

Likan7

Malá odbočka od klasické Zlaté horečky. Netěžíme zlato, jen se společně s Parkerem snažíme na dědečkovu počest zdolat cestu do Dawsonu bez použití motoru. Kdo zná Zlatou horečku, tomu se to určitě bude líbit, nakonec dojde i na trochu toho těžení. Pokud tyhle lidi neznáte, tak se na to nedívejte, nebudete vědět o čem mluví. Já jsem si tuhle minisérii s Parkerem užil. Už aby se začalo zase těžit :-) První série za 4... Druhá série je o poznání jiná, je to taková Zlatá horečka 2.0. Parker se tentokrát nevydal vyzkoušet své limity ale najít zlato tam, kde Hoffmanovci projeli všechno, v džungli. Jenže tady nemá svůj klasický tým, ani stroje, je to taková těžba na koleni. Není to špatný, ale čekal bych trochu něco jiného. Takhle si raději počkám na regulérní novou řadu. Druhá série za 3. Třetí série mě už vyloženě nebavila. Místo toho, aby se Parker s týmem vydal někam do světa a my viděli něco "nového" ve finále se stejně Schnabel dostane někam do džungle a bude tam chtít rozjet těžbu zlata "aby pomohl místním". Tenhle ryze americký způsob mi už trochu leze krkem. Horečka bez Horečky, třetí série za vyloženě průšvihovou jednu, v průměru 3. Se sledováním během čtvrté řady končím. Přistihl jsem se, že se dívám jen proto, že jsem pořad sledoval od začátku a ve finále mě ani moc nebaví. ()