Foley, Jackson, Robocop.. Hm, ten Detroit musí být absolutně prost kriminální lůzy.. Akční komedie prostého scénáře je zářným příkladem klišé filmů podobného ražení (degradovaný policajt a jeho přísný šéf, prostitutky na policejní stanici, či zloduch, který v nevhodnou dobu volí místo činu mluvený projev).(6.1.2009)

• Fosgo

Koho napadlo označit film jako akční komedie? Akční byl film jen náznakem a ke smíchu mě nedonutil. Hodilo by se spíše označení: pohádka o jednom neporazitelném svalovci, méně inteligentní krasavici a naprosto bezcitném továrníkovi. Natočen byl film tuctově, bez jakékoliv atmosféry, staticky s naprosto předvídatelným závěrem... prostě takové slabší béčko. Snad jen svaly Carla Weatherse – to pro dámy a krása hrdinky - pohled pro pány – lze ocenit ... No a nesmím zapomenout na pár povedených hlášek – to jsou jen malé plusy v nudném spektáklu.(3.1.2009)

• kobejn

Atmoška ušmudlaných eitýs je sice pleznt ez hel, ale pokus udělat z Kárla Wedrse ekšn stár dopadnul prachbídně. Na to, že má Džericho Džeksn nyk ekšn je ekšn džeksn zoufale neekšnovskej. I ta jedna scéna, kde kárl propleskne pár maníků působí spíš legračně a to, že tam kárl ukáže svoje masls je taky málo. Když si to tak člověk srovná a popřemýšlí, tak zjistí, jak je vlastně těžký bejt ekšn stár a zpětně musí vocenit takovýho Stelouna a švajcika, protože to sou fakt borci, kerý nejde napodobit a akční hvězdu nejde uměle vypiplat, tou musí bejt přirozeně vod přírody. Je to stejně sranda že ten kárl si zahrál se stelounem i se švajcikem. Kárl hrál vždycky druhý housle - v rokym (kde si Kárl už nesmrtelnost zajistil jako apolo kríd takže dont wory) a predošovi - ale ty první fak neuhrál, byl fak málo ekšn tendle džeksn. Jinak je to kůl filmeček, kerýmu by ale v hlavní rolí víc slušel takovej stívn segal nebo žán klod fan cham. Jo ale jinak sympatický herecký obsazení, třeba že je tam i mek a billy, kolegové z predoše. Snad jen ten Krejk Tý Nelzn se tam taky moc nehodil, to karáčo by uměl líp takovej Dejvid Keredájn kerej by byl taky daleko lepčí volbou. Jinak šeronka a venity byly fakt dobrý bounsky, esli mi rozumíte. No a krejk bexloš to je starej poctivej filmař, to je jasná thing. Komentář sem napsal skválně takhle, jako tak hovorově, esli mi rozumíš čéče. Ale stejně, tu dobu a ty filmy s tý doby mám rád, dám si ještě hurikána smise, taky další kárlovo béčko. je to prostě správná nostaldžia.(8.12.2014)

ACTION JACKSON, alebo snaha spravit Carla Weathersa noveho Schwarzenegera je na moj vkus prilis malo ACTION a namiesto toho prekvapujuco plna roznych vtipkov a hlasok, ktore nastastie funguju (teda az na rozne zvukove efekty ktore maju zdoraznit pointu niektorych vtipov). ako je u filmov z produkcie Joela Silvera pravidlom je tu nahota, zeny su vacsinou stetky a je to tak trocha brainless fun, ale stale v ramci 80. rokov dobra zabava. debutujucia ex-kaskader Baxley sa celkom snazi ale skoda ze mu scenar nedal sancu viac sa pohrat s akciou, ktora mu ide ako to neskor ukazal v STONE COLD. zaujimave je ze sa tu zosli az traja herci z PREDATORa ktory vznikol o rok skorej a to Carl Weather, Bill Duke a Sonny Landham a potesi i mlada Sharon Stone vo sprche...(26.3.2013)

• decouble

Action Jackson je takový podivný muzeum machismu 80. let, kdy dva chlapi v místnosti promluví jen, aby se nějak vtipně urazili (a záporák je superzlej slizoun, kterej ze dvou možností vždy volí tu karikaturně násilnější). Ale snaha za každou cenu hláškovat se strašně nehodí k tomu, jak je to vlastně dost brutální (byť samozřejmě pitomý/dějově jednoduchý) krimi. Ale pár momentů to má (jako třeba když Jackson vyskočí na taxík). Ale to je tak všechno, pár slušnejch momentů v rámci osmdesátkovýho akčňáku. 5/10.(17.11.2019)

• Vanity

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 17.

• - K písni "He Turned  Me Out" skupiny Pointer Sisters byl natočen videoklip odehrávající v kulečníkovém baru, kde vystupují i hlavní hrdinové filmu Carl  Weathers a Vanity. (LION-MR.T)

• - Počas záverečnej bitky medzi čínskym bodyguardom a černošským boxerom je bodyguard nakoniec zastrelený, avšak hoci padne iba jeden výstrel, bodyguard ma v tele dva priestrely. (johnsnow)