Fate/Apocrypha (TV seriál)

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy

Japonsko, 2017, 25x24 min

• WildevilCZ

Tohle je snad teprve druhé anime, ve které mě vytáčela hlavní postava a toužil jsem po tom ať jí někdo zabije. Bohužel i když to byl sráč největšího kalibru, tak přežil celou sérii a stačil jí pokálet celou. Nakonec bych ještě zmínil animaci při bojích, která vypadá jak rozmazané dětské čmáranice. Tohle anime je ztráta času nebo max jednou vidět a nikdy víc.(21.9.2018)

• SonGokussj

Na to, že mám u Fate/Zero 5 hvězd, je toto naprostá břečka s Fate nic společného nemající... 20 Masterů, 20 Servantů, nikdo neumírá, všichni se jen baví. Pak je tu Johana z Krku, která má super kopí a dává majzla na jednoho zombíka, protože mu dal jeden ze servantů své srdce. Doslova. Tak mu zazářily ruce a jí očička. A o tom to je. Už jsem zmínil o té holce, která vypadá jak holka, mluví jak holka a přitom je to chlap? Každý je povýšený, nikdo spolu nespolupracuje, pořád se to střídá na jednu z 40 hlavních postav a to to prostě zabíjí... Vůbec to neberte v úvahu, naprostá ztráta času. Nudných 20 %(23.8.2017)

• DaweForeman

Naprosté zklamání. A to jsem si řikal, že svět "Fate" nemůže klesnout níž, než v případě úseku "kaleid liner Prisma Illya". Po všech stránkách se úroveň tohoto anime snížila - etické otázky tu hrály jen slabou roli, boje byly jen nutností bez jakékoliv propracovanosti a napětí, dramatičnost se skoro vytratila na úkor pohádkovosti, vnitřní boj jednotlivých služebníků klesnul na polovinu, příběh pořádně neměl hlavu a patu a nejhorším zklamáním bylo zpracování animace, na což bylo oproti předchozím sériím úplně utrpení koukat. Jediné, co můžu pochválit, je, že i přes to všechno si tam člověk sem tam něco málo najde, co mu udrží minimální pozornost a také celkem ucházející hudební zpracování.(1.1.2018)

• Roby

Když se dívám na to jakým směrem se Série Fate ubírá je mi na zvracení. Tohle anime je učiněná katastrofa s neskutečně hloupým nápadem 14 pánů a pitomým hlavním hrdinou, pro kterého se všichni z nějakého záhadného důvodu okamžitě všichni obětovávají i když ho znají sotva dvě minuty. Tohle anime je strašná sračka.(26.1.2018)

I když tady vidím spousty nespokojených lidí, tak mě se další entry Fate ságy zatraceně líbilo. Ano, animace je slabší, než to na co jsme zvyklí, to bezpochyby. Ale u mě to opět vyhrávají postavy a hlavně bitvy mezi nimi. Nicméně ostatními uživateli zmíněné výtky zcela chápu, a je to ve výsledku spíš o tom, co od Apocryphy čekáte .... a má očekávání holt byla naplněna.(6.12.2018)