ricci.s odpad!

Charlie si to u väčšiny divákov posral už len svojou poslednou Kanibalskou farmou, ktorá sa mi síce až taká hrozná nezdala, a v podstate som rád, že som ju až tak nesprdol, pretože keď si ju porovnám s týmto tu, je to pomaly až hororový klenot. Hodina filmu absolútne o ničom, akurát môžeme škrípať zubami nad iritujúcimi hercami (ktorý nemajú s pojmom herectvo nič spoločné) a nad dialógmi čítanými s papiera, ktoré by vypískali aj v divadle. Potom sa to chvíľu zmení na gay porno, následne tam začnú všetci riešiť príbuzenské vzťahy, aby to vyvrcholilo asi tak dvoma mizernými vraždami mimo záber s pár striekancami krvi. Je naozaj veľkým umením pri tomto vydržať dve hodiny, a keďže tento film pokladám ešte horší ako všetky juhoamerické telenovely, črtá sa nám megasračka roka 2018. ()

kaylin

Snímek „Deadman Apocalypse“, který Charlie Steeds také natočil, jsem poslal rovnou do odpadu, s jeho dalším filmem, „The House of Violent Desire“ to neudělám, i když k tomu rozhodně nemá daleko. Tvůrce nemá soudnost, přepískl stopáž, nedokázal kočírovat herecké výkony a tím ani pořádně vygradovat scény, přičemž některé by si to skutečně zasloužily. Ne, z podobného nápadu, se dobrý dvouhodinový film takovým způsobem udělat nedá. ()

Shanen29

Velmi špatný a zle natočený film.Název ovšem svádí k dobrému zážitku plném napětí,ale není tomu tak.Zřejmě Charliemu chybí pevná ruka,vizuální pžedstavivost a více peněz.. ()