poster

Dear Dictator

 • USA

  Coup d'Etat

  (pracovní název)

Komedie

USA, 2018, 90 min

Kamera:

Wyatt Troll
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  odpad!

  Třída dostane za úkol napsat dopis osobnosti, kterou obdivuje a problémová puberťačka vychovávaná ne zrovna ideální matkou se rozhodne pro latinsko-amerického diktátora. Chvilku si dopisujou a když v zemi přijde převrat, uteče tyran k holce a schovává se u ní v garáži, což měl být asi impuls k různým komickým situacím. Jenže není. Tady mi dělalo problém se i jen pousmát a když začala Caineova postava nahrazovat chybějícího otce a dělat údržbáře, tak mi bylo na blití. Herecky taky nic moc. Katie Holmes jsem nikdy neměl rád, Odeya Rush tu hraje jen další zpovykanou holku a Caine se na tuhle roli vyloženě nehodí. tady je prostě všechno špatně.(23.3.2018)

 • Lacike
  *

  Rebelantska stredoskolacka si dopisuje s diktatorom, ktory u nej najde azyl potom co ho zvrhnu rebelanti. Originalny blaznivy namet, ale spracovanie je strasna nuda. Teenagerka je otravna, Caine ako diktator musi vystupovat v nedôstojnych kostymoch, co bohuzial nepôsobi vtipne ale skôr trapne. Aspon ze na Katie Holmes sa stale dobre pozera a jedinou vtipnou postavou tu je Seth Green s jeho fetisom na nohy. 3/10.(24.3.2018)

 • Marze
  *

  Teen komedie. Pointovaná satira, jenž ukazuje absurditu vládnutí globálních politiků dneška(10.5.2018)

 • Joges
  *****

  Tenhle film jsem vůbec nebral vážně. To hlavně proto, že je to komedie. Proto mi problémová puberťačka, bláznivá matka a senilní diktátor vůbec nevadili. Naopak mě trojice Rush, Caine, Holmes docela bavila. A to i přes obyčejné, standardní výkony. Prostě jsem to všechno bral s ironií a s nadhledem. Nejspíš bych takové běžné komedii udělil čtyři nebo tři hvězdy, ale protože ve filmu zaznělo několik dobrých vět, nasmál jsem se, a také dávám přednost optimismu před skepsí, naděluji plný počet. Já raději rebely než stádnost.(25.3.2018)

 • kaylin
  ***

  Body hlavně za herce.(3.5.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace