Obecně se nahlíží na tento film jako na paskvil, ale když si odmyslíme poněkud nevynalézavý scénář, vyvstává před námi příběh o netradičním způsobu tradičního českého tunelování. Václav Postránecký po delší době v roli, která měla co nabídnout, díky čemuž je celá ta prvorepubliková aféra uvěřitelná. Mám slabost pro Viktora Preisse, Františka Němce, méně už pro Markétu Hrubešovou, ale na druhou stranu chápu producenty. Nutno dodat, že pan Zajíček by se neztratil ani dnes.(12.7.2009)

Škoda, tenhle film mohl být víc než "pouhým" koncertem Kulasce Václava Postráneckého. Námět korupčního skandálu I. republiky by přitom stačil, ale provedení za moc nestálo....... Příběh, kde jsou na začátku krásné ženy a na konci peří občas rozveselí (Nevěřím žádnému kuchaři, který váží míň než já.....), ale víc nenabídne. Něco mezi 2 a 3 * - tři snad s hudbou od Hapky.(22.7.2009)

Veselá taškařice s celkem konspiratovním dějem a nechutně tlustým Postráneckým v hlavní roli. Chápu, že se tento pán dokonale hodí jako představitel slizského úlisného manipulátora, ale to, jak se snažil hrát lidově, roztomile a lidsky mně odpuzovalo, neb ho moc nemám rád. Všechno zachraňuje Markétka Hrubešová, kterou jsem vždycky žral. Takže výsledkem je průměr.(18.8.2012)

• jitrnic

Vzdal jsem to po hodině. Ta zmiňovaná televiznost by mi ani nevadila, herecká sestava je poměrně povedená, ale nebaví mě trávit čas ve společnosti bezcharakterního olezlého prasete a už vůbec se mi nelíbí vyznění filmu - nevadí, že nemáte páteř, hlavně, že si umíte užívat. Pak to má u nás vypadat. P.S. Mimořádně nechutná scéna, kdy Vítězslav Jandák olizuje dámské koleno. Pro silné žaludky.(12.7.2009)

• Compadre

Sakra, tak timhle štychem si to u mě Klein definitivně posral...když jsem viděl obsazení celé téhle frašky, říkal jsem si, že to vypadá velmi slibně...jenže cénář Herr Kleina je úplně na hovno a hvězdám v oboru nedá takřka vůbec vyniknout. Postránecký teda dělal co mohl, ale ani jeho pekelná snaha v jinak úplně blbém filmu úspěch nepřinesla. Marnost nad marnost(12.7.2009)

• - Filmový debut Terezy Bebarové. (M.B)