• Lukoboss
  **

  Tak za prvé bych to nenazval komedií (leda tak ve špatném slova smyslu), za druhé tlustý Postránecký jako svůdník, kterému se ne a ne postavit, působí odpudivě a za třetí ten špatný a nesmyslný konec u soudu, kde si stoprocentně řeknete, jestli mělo smysl se na ten film dívat. Plus dávám za herecké obsazení a námět.(12.7.2009)

 • bankula
  ***

  Veselá taškařice s celkem konspiratovním dějem a nechutně tlustým Postráneckým v hlavní roli. Chápu, že se tento pán dokonale hodí jako představitel slizského úlisného manipulátora, ale to, jak se snažil hrát lidově, roztomile a lidsky mně odpuzovalo, neb ho moc nemám rád. Všechno zachraňuje Markétka Hrubešová, kterou jsem vždycky žral. Takže výsledkem je průměr.(18.8.2012)

 • Compadre
  **

  Sakra, tak timhle štychem si to u mě Klein definitivně posral...když jsem viděl obsazení celé téhle frašky, říkal jsem si, že to vypadá velmi slibně...jenže cénář Herr Kleina je úplně na hovno a hvězdám v oboru nedá takřka vůbec vyniknout. Postránecký teda dělal co mohl, ale ani jeho pekelná snaha v jinak úplně blbém filmu úspěch nepřinesla. Marnost nad marnost(12.7.2009)

 • wosho
  ***

  Malý český krotký film. Námět je zajímavý a rozhodně si zaslouží zpracování. Bohužel tady se to moc nepovedlo. Největším problémem filmu je jeho televiznost, náklady na něj musely být opravdu nízké. Což je škoda. Konto separato je ideální film na nedělní dopoledne. Klein všechno co by film mohlo dělat nepřístupným elimiloval a tak je samaotný film velice podobný hlavní postavě-jaksi impotentní.(17.6.2009)

 • jitrnic
  **

  Vzdal jsem to po hodině. Ta zmiňovaná televiznost by mi ani nevadila, herecká sestava je poměrně povedená, ale nebaví mě trávit čas ve společnosti bezcharakterního olezlého prasete a už vůbec se mi nelíbí vyznění filmu - nevadí, že nemáte páteř, hlavně, že si umíte užívat. Pak to má u nás vypadat. P.S. Mimořádně nechutná scéna, kdy Vítězslav Jandák olizuje dámské koleno. Pro silné žaludky.(12.7.2009)

 • - Natáčelo se mimo jiné na zámku Šilheřovice. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace