Malý český krotký film. Námět je zajímavý a rozhodně si zaslouží zpracování. Bohužel tady se to moc nepovedlo. Největším problémem filmu je jeho televiznost, náklady na něj musely být opravdu nízké. Což je škoda. Konto separato je ideální film na nedělní dopoledne. Klein všechno co by film mohlo dělat nepřístupným elimiloval a tak je samaotný film velice podobný hlavní postavě-jaksi impotentní.(17.6.2009)

Škoda, tenhle film mohl být víc než "pouhým" koncertem Kulasce Václava Postráneckého. Námět korupčního skandálu I. republiky by přitom stačil, ale provedení za moc nestálo....... Příběh, kde jsou na začátku krásné ženy a na konci peří občas rozveselí (Nevěřím žádnému kuchaři, který váží míň než já.....), ale víc nenabídne. Něco mezi 2 a 3 * - tři snad s hudbou od Hapky.(22.7.2009)

• jitrnic

Vzdal jsem to po hodině. Ta zmiňovaná televiznost by mi ani nevadila, herecká sestava je poměrně povedená, ale nebaví mě trávit čas ve společnosti bezcharakterního olezlého prasete a už vůbec se mi nelíbí vyznění filmu - nevadí, že nemáte páteř, hlavně, že si umíte užívat. Pak to má u nás vypadat. P.S. Mimořádně nechutná scéna, kdy Vítězslav Jandák olizuje dámské koleno. Pro silné žaludky.(12.7.2009)

Obecně se nahlíží na tento film jako na paskvil, ale když si odmyslíme poněkud nevynalézavý scénář, vyvstává před námi příběh o netradičním způsobu tradičního českého tunelování. Václav Postránecký po delší době v roli, která měla co nabídnout, díky čemuž je celá ta prvorepubliková aféra uvěřitelná. Mám slabost pro Viktora Preisse, Františka Němce, méně už pro Markétu Hrubešovou, ale na druhou stranu chápu producenty. Nutno dodat, že pan Zajíček by se neztratil ani dnes.(12.7.2009)

• Compadre

Sakra, tak timhle štychem si to u mě Klein definitivně posral...když jsem viděl obsazení celé téhle frašky, říkal jsem si, že to vypadá velmi slibně...jenže cénář Herr Kleina je úplně na hovno a hvězdám v oboru nedá takřka vůbec vyniknout. Postránecký teda dělal co mohl, ale ani jeho pekelná snaha v jinak úplně blbém filmu úspěch nepřinesla. Marnost nad marnost(12.7.2009)

• - Natáčelo se mimo jiné na zámku Šilheřovice. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)