Škoda, tenhle film mohl být víc než "pouhým" koncertem Kulasce Václava Postráneckého. Námět korupčního skandálu I. republiky by přitom stačil, ale provedení za moc nestálo....... Příběh, kde jsou na začátku krásné ženy a na konci peří občas rozveselí (Nevěřím žádnému kuchaři, který váží míň než já.....), ale víc nenabídne. Něco mezi 2 a 3 * - tři snad s hudbou od Hapky.(22.7.2009)

• Compadre

Sakra, tak timhle štychem si to u mě Klein definitivně posral...když jsem viděl obsazení celé téhle frašky, říkal jsem si, že to vypadá velmi slibně...jenže cénář Herr Kleina je úplně na hovno a hvězdám v oboru nedá takřka vůbec vyniknout. Postránecký teda dělal co mohl, ale ani jeho pekelná snaha v jinak úplně blbém filmu úspěch nepřinesla. Marnost nad marnost(12.7.2009)

• Lukoboss

Tak za prvé bych to nenazval komedií (leda tak ve špatném slova smyslu), za druhé tlustý Postránecký jako svůdník, kterému se ne a ne postavit, působí odpudivě a za třetí ten špatný a nesmyslný konec u soudu, kde si stoprocentně řeknete, jestli mělo smysl se na ten film dívat. Plus dávám za herecké obsazení a námět.(12.7.2009)

Veselá taškařice s celkem konspiratovním dějem a nechutně tlustým Postráneckým v hlavní roli. Chápu, že se tento pán dokonale hodí jako představitel slizského úlisného manipulátora, ale to, jak se snažil hrát lidově, roztomile a lidsky mně odpuzovalo, neb ho moc nemám rád. Všechno zachraňuje Markétka Hrubešová, kterou jsem vždycky žral. Takže výsledkem je průměr.(18.8.2012)

Malý český krotký film. Námět je zajímavý a rozhodně si zaslouží zpracování. Bohužel tady se to moc nepovedlo. Největším problémem filmu je jeho televiznost, náklady na něj musely být opravdu nízké. Což je škoda. Konto separato je ideální film na nedělní dopoledne. Klein všechno co by film mohlo dělat nepřístupným elimiloval a tak je samaotný film velice podobný hlavní postavě-jaksi impotentní.(17.6.2009)

• - Natáčelo se mimo jiné na zámku Šilheřovice. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)