The Monster Project

USA, 2017, 95 min

Victor Mathieu

Phillip Sebal
  • korbitch22

Prach obyčejná ukázka dobré práce maskéru a praktického užití efektů, jinak naprosto nezvládnutý amatérský horor který je svojí předvídatelností až smutný. Reakce hlavního hrdiny při prvních útocích jsou totiž tak klidné, že si řeknete, ''tak buď je Bruening tak špatný herec, nebo v tom má jeho postava prsty'', bohužel tady platí obojí. Při prvním podívání na tralier jsem se snad i chvilku těšil, ale jak už jsem zmínil,. kromě povedených masek a efektů je to hodně debilní, hlavně scénář, který se snaží přijít s jedním zvratem za druhým, ale prokouklo by to i malé děcko. Žánrové cvičení a to ještě jen v kategorii masky/efekty. Za ty jedna * a druhá za tu sexy upírku.29%.(21.10.2017)

• goauld

Už mě unavují tyhle sračkoidní footaagee camera filmy, kdy nějakej totálně vypatlanej amík má přelepenou kameru k oku a točí sračku za sračkou. Fakt nechápu, co na tom pořád ti amíci viděj... Jako, že to je sakra coooooool??? Ne není to sakra cooooool, je to sakra sračka !!!!! Tohle nedá ani jako výplň mezi reklamou TV Barrandov. Totální stupidita toto... Už od první minuty, jsem neustále zuřivě tukal na klávesnici šipku doprava a po 15min neustálého tukání jsem to vzdal tuknul myší na křížek přehrávače. PS: ...a tomu vypatlanci co kamerou prosí rodiče, aby mu poslali zase nějakej ten dolar, bych přál, aby místo toho točení sraček vzal krumpáč do pazour a jal se na pole odvést nějakou smysluplnější práci.(6.9.2017)

Škoda těch černých čísel. Hotový FF orgie :D Máme tu upíra, vlkodlaka a aj creepy démonem posedlou japonku a Shyamalanovský twist na konci. No co víc si přát? Inu, třeba trochu víc rozpočtu. Po Grave Encounters je sice pravda, že s malým rozpočtem lze vyčarovat kvalitní podívanou, nicméně bohužel zde to kvalitu značně sráží. Jsem si jist, že zdejší triky by člověk uklohnil sám doma na svém železe. Pominuli triky, tak herci jsou taky nic moc. Rozhodně jim nefandíte a jen tiše doufáte, že brzo zdechnou :D I přes všechny nedostatky jsem se ale příjemně bavil a dostal jsem co jsem očekával. Řekl bych, že jsou i horší výplody Found footage v červenejch číslech, než je tohle. ***(5.12.2017)

• ricci.s

Takže vlkolak, upírka a démon, trio nasraných bytostí, ktoré útočia na hlavných hrdinov. Tí samozrejme pobehujú kade tade za príjemného nočného videnia. A to minimálne vyše hodiny až do konca filmu. Bohovsky zaujímavé to bolo teda. Všetko koncentrované len na akciu a masky/triky. No ani tie neboli dobré. Veľmi, ale veľmi som pri tom trpel. Jeden predigitalizovaný zelenkavý bordel, ktorý trval celú večnosť a nie a nie skončiť. Toto podľa mňa môže zaujať maximálne detičky, ktoré sa pochvália v škole, akú nádheru videli. Ani štipka strachu či atmosféry, jedným slovom prázdnota.(19.8.2017)

• tereez

No nevím, myslím, že takhle by se ke svým hostům nikdo chovat neměl. To je pak akorát dusno, všude kozlové, knězové, fetky, prostě nic moc. Je to asi tak bizarní jako Prostřeno se slepicí, rakví, čízekakem a zmrzlou spařenou kachnou dohromady. Hosti akorát tak nas..štvaní ze zábavy. Závěrečné bodování bude jistě naprd. Já dávám jedničku za sexy upírku.(19.8.2017)