The Crossing

USA, 2018, 7 h 42 min (Minutáž: 41–43 min)

Hudba:

Robert Duncan

Steve Zahn, Natalie Martinez, Sandrine Holt, Daniel Boileau, Luke Camilleri, Rob Campbell, John D'Leo, Mary Louise Gemmill, Rick Gomez, Grant Harvey (více)

Epizody(11)

Recenze uživatele Morholt k tomuto seriálu (1)

The Crossing (2018)

Tak trochu reakce na migrační krizi, ale nepůsobí to nijak protivně. Jednoho krásného dne vyloví záchranáři z moře skupinu lidí, kteří tvrdí, že utíkají před válkou. problém je, že široko daleko žádný ozbrojený konflikt neexistuje a navíc všichni zachránění mluví americkou angličtinou. Záhy vyjde najevo, že jde o migranty z budoucnosti a to se ne každému hodí do krámu. Zejména ne těm co přišli v první vlně. Tenhle seriál příliš šancí neměl. Všechny věci, které od dnešních sci-fi sérií čekáte, tedy efekty a kulervoucí akci, tu nenajdete. Ale o to víc se klade důraz na příběh, který nemají na svědomí žádní blbci a bavily mě i solidně napsané postavy, byť jich tu bylo až moc. Výhrady nemám ani k hercům. Natalie Martinez mě baví všude a v hlavní roli potěšil Steve Zahn. Na druhou řadu bych se klidně kouknul, ale té se tady asi dočkám jen těžko. Tvůrci s tím zaplať Bůh počítali, takže i přes malá zadní vrátka se dá seriál považovat za zakončený. 75% ()