Zero_Signal

100000/10. Celá epizóda pozretá so zatajeným dychom. Pre mňa jeden z vrcholov televíznej tvorby vôbec. Paul Bettany je absolútny kráľ. ()

Frajer42

Nenacházím slov. Tohle bylo zřejmě po všech stránkách těch nejlepších seriálových 45 minut, jaké jsem za svůj seriálově košatý život viděl. Tohle bylo lepší než sex...se ženou...živou. Nejenže jsem epizodu sledoval se zatajeným dechem, ale ztuhlo mi celé tělo, protože jsem se jedinkrát ani nepohnul. Totální seriálové nebe a naprostá dokonalost vymazlená do posledního detailu. Od božího Bettanyho, přes luxusní psychologickou studii těžce přesahující jakékoli hranice pouhého seriálu, až po bezchybnou technickou stránku, které vévodí naprosto dokonale zvolený soundtrack. Tento seriál bývá často srovnáván s Mindhunterem, a to s tím, že komu se líbil Mindhunter, tomu se nejspíš bude líbit i Manhunt. S tím souhlasím, ale doplnil bych, že Manhunt se bude líbit i těm nešťastníkům, kterým se Mindhunter nelíbil, protože tohle bylo opravdová laskominka. A teď si utíkám obrátit naruby spodní prádlo, protože jsem si z toho nadšení zřejmě ustříkl. ()